تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين ساعت ۱۶:۲۸ بازدید: 1132      نظرات: 1      کد مطلب: 14446
شرکت شروین بازهم پیش قدم شد

پیشنهاد پویش حمایت از اقشار کم درآمد به هیأت امنای بازاریان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، شرکت شروین مهاباد که همزمان با بحران کرونا در مهاباد بصورت تمام وقت وارد مقابله با ویروس کرونا شده، اینبار در اقدامی خیرخوانه ضمن با تقدیر از زحمات بازاریان و خیرین، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در امور خیرخواهانه به نفع شهروندان بی بضاعت، طی نامه‌ای رسمی پویش حمایت از اقشار کم درآمد شهرستان مهاباد را به هیأت امنای بازاریان مهاباد پیشنهاد کرد.
 
متن نامه شرکت شروین به هیأت امنای بازاریان مهاباد به شرح زیر می‌باشد:
" آري آغاز، دوست داشتن است. "
اعضاء محترم هيأت امناء بازاريان مهاباد
 با سلام و عرض ادب
 
نيک مي دانيد و مي دانيم كه در خانه نشستن و گوش و چشم بر كاستي هاي خود بستن و زبان به انتقاد و شكوه از غير خود گشودن، كه چنين مي بايد و چنان نشايد و ... ،هم آسان است و هم مسؤوليت ساز نيست. اما شما معتمدان به نمايندگي از كسبه و بازاريان ارجمند، بر خود واجب دانستيد كه به ياری ياوران مردم در عرصه سلامت بشتابيد و موجب دلگرمی و تا حدی آسودگی خاطر اين عزيزان باشيد. 
 
شما سرود " دوست داشتن " را عاشقانه مي‌سراييد و تاريخ مهاباد، تا ابد به آن گوش جان می سپارد. 
 
جا دارد از زحمات و تلاش بي دريغ اعضاء محترم هيأت امناء بازاريان مهاباد كه در راستای تامين كالاهای حفاظتی و ايمنی كادر بهداشت و درمان، آنهم در اين شرايط بحراني از عرضه، تقاضا و توزيع اين اقلام، در تكاپو هستند، تقدير نماييم. 
پيشنهاد ميكنيم كه إن شاء الله با تداوم حمايتهای مالی خيرين و پس از تأمين نيازهای ضروری كادر بهداشت و درمان، به روشي كه صلاح ميدانيد، حمايت از اقشار كم درآمد و نيازمند را هم كه اكنون بيش از پيش در تنگنای مالی هستند، در برنامه خود بگنجانيد. 
    
           " كه همين دوست داشتن، زيباست."
   با تقديم احترام
   شركت شروين مهاباد
عبدالله حسن زادهارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خالد ۱۳۹۹/۱/۱۰
کو ما هیچ چیزی ندیدمدکه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد