تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ فروردين ساعت ۲۳:۱۸ بازدید: 2815      نظرات: 8      کد مطلب: 14467

تقدیر شهروندان از خیر بزرگ در مهاباد/ درخواست برای حمایت از اقشار آسیب پذیر


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، اهدای تجهیزات بیمارستانی از سوی یک خیر که هویت خود را رسانه‌ای نکرد با موجی از تقدیر و تشکر در مهاباد همراه بود.

اقدام قابل تحسین این خیر حتی انتظارات را در حوزه پزشکی و بهداشتی افزایش داده است.

بسیاری از شهروندان و نخبگان با ارسال پیام و تماس با هاژه خواستار تقدیر و پیام تبریک از این خیر از طریق این رسانه شده‌اند.

ارسال این تجهیزات به بیمارستان مهاباد در حالی‌ صورت گرفت این مرکز درمانی با کمبود شدید تجهیزات و ملزومات پزشکی روبرو بوده و در صورتی که خیرین شهرستان برای حمایت از حوزه درمان ورود پیدا نمی‌کردند، این شهر افزایش شدید تلفات انسانی و اجتماعی  را تجربه می‌کرد.

بسیاری از شهروندان نیز ضمن تقدیر از این خیر خواستار ورود وی و سایر خیرین برای حمایت از اقشار آسیب پذیر محلات حاشیه‌ای شهر مهاباد شده‌اند.

به گزارش هاژه در روزهای گذشته اقدامات ارزشمندی از سوی خیرین برای تجهیز و خرید ملزومان بهداشتی و درمانی در این شهرستان صورت گرفته و شهروندان مهابادی نیز با همکاری خوبی برای اجرای قرنطینه در شهر داشته‌اند اما  تداوم تعطیلی‌ها بر وضعیت بسیاری از بازاریان بی‌بضاعت و اقشار آسیب پذیر محلات مختلف تأثیر گذاشته است.
در روزهای گذشته تعدادی از سازمان‌های مردم نهاد‌، خیرین و رسانه‌ها خواستار ایجاد یک پویش واحد برای تهیه بسته معیشتی جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر شده‌اند.
به گزارش هاژه، در چند روز گذشته یکی از خیرین که هویت خود را رسانه‌ای نکرده با اهدای چندین دستگاه و تجهیزات بیمارستانی به ارزش 3 میلیارد تومان گامی ارزشمند را در راستای خدمت به شهروندان برداشت.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱/۲۰
تنها‌می‌توانم‌برای‌چنین‌کسانی‌آرزوی‌توفیق‌وسلامتی‌وشادابی‌نموده‌واز‌یزدان.پاک‌فزونی‌این‌بزرگواران‌را‌خواستار‌باشمخدایتان‌نگهدار و پناه.باشد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی انگیزه ۱۳۹۹/۱/۱۵
باسلام وارزوی توفیق قبل از هز چیز دست این خیر هر کس هست را میبوسم واز خداوند بزرگ خواستارم که جان او وخانواده محترم ایشان را در پناه خود ازهر بلای محفوظ بدارد در طول تاریخ این ملت بزرگ کرد همیشه بزرگ مردانی داشته که در مصیبتها وبلایا استین همت را بالا کشیده وبا از خود گذشتگی باعث شادی وشعف مردم شده ومردم را تا جای که توان داشته از مهلکه نجات داده که خدا روحشان را شاد کند واز خداوند بزرگ بازهم التماس دارم که این بزرگ مرد را نیز در پناه خود گرفته وسلامتی ودل شاد به ایشان عطا فرمایند همانطور که او بخاطر سلامتی وشادی مردم این کار را کرده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۳۹۹/۱/۱۵
خدا خیرت بده انشاالله هر چی از خدا می خوای بر آورده بشه انشالله خدا نسیب همه بکنه انشالله
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

زاناقادری ۱۳۹۹/۱/۱۵
انشالاه خداوندسلامتی رابه خودش وخانواده اش عنایت بفرماینددعای خیرماوامثال ما پشت سرخانواده شان انشاالله
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

جمیله قادری ۱۳۹۹/۱/۱۵
تقدیر وتشکر فراوان بخاطر کارانسان دوستانه این خیرشریف ومحترم وبشردوست مهابادی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱/۱۵
واقعا جای تقدیر وتشکر ازاین خیر مهابادی سپاس فراوان ازکارانسان دوستانه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱/۱۵
واقعا جای تقدیر وتشکر ازاین خیر مهابادی سپاس فراوان ازکارانسان دوستانه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهاب معروفی ۱۳۹۹/۱/۱۵
از خداوند بزرگ آرزوی موفقیت وطول عمر باعزت برای این خیر عزیز وخانواده محترم شان را دارم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد