تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۱ تير ساعت ۰:۳۰ بازدید: 435      نظرات: 0      کد مطلب: 1234

افتتاح نمایشگاه گروهی آثار کلاسی دانشجویان گرافیک در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، نمایشگاه گروهی آثار کلاسی دانشجویان گرافیک دانشگاه غیرانتفاهی دانشگاه معیاد مهاباد، 21 تیرماه در سالن وحدت مهاباد با حضور معاونت دانشگاه میعاد، انجمن های ادبی و هنری و جمعی از اساتید و علاقه مندان افتتاح گردید.

خالق دستمردی برگزار کننده این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار هاژه، اظهار داشت که در این نمایشگاه آثار 16 دانشجو با همگاری دانشگاه میعاد و با مضامین و موضوعاتی از قبیل: لوگو تایپ کوردی/ فارسی و لاتین برای طراحی جلد کتاب و مجلات و نشریات به نمایش گذاشته شده است.

وی در ادامه گفت: یکی از اهداف برگزاری چنین نمایشگاههایی برای دانشجویان، ترغیب و تشویق آنها برای ادامه و پیشرفت در این عرصه و شکوفایی هنر آنها عنوان کرد و اظهار داشت که بخش دیگری از این نمایشگاه به تصویر سازی اشعار کوردی و اداب و سنن فرهنگ غنی و فولکلور اختصاص یافته است.

آئین افتتاحیه با شیعر خوانی استاد و شاعر برجسته مهاباد قاسم موید زاده( هە ڵۆ)، قاسم تاباک و شاعر جوان " هیژا "  و همچنین اجرای زنده موسیقی از طرف گروه لاوان موکریان همراه بود. نمایشگاه گروهی آثار دانشجویان گرافیک همه روزه در نوبت صبح از ساعت9.30 الی 13 و در نوبت عصر در ساعت 17 الی 20 بمدت 3 روز در سالن وحدت شهرستان مهاباد، برگزار می گردد.

عکس: حسین خالندی و پولا آغاز/ عکاس خبرنگار هاژه
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد