تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت ۱۷:۵۶ بازدید: 1387      نظرات: 0      کد مطلب: 14633

متهم به کلاهبرداری از ۱۹۰ شهروند دستگیر شد


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی کردستان گفت: متهم به کلاهبرداری ۵۰ میلیارد ریالی از ۱۹۰ شهروند سنندجی دستگیر شد.
سردار علی آزادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران اداره عملیات پلیس امنیت در پی یک کار اطلاعاتی و پلیسی هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری عامل کلاهبرداری از شهروندان سنندجی شدند.
وی یادآور شد: متهم به بهانه ساخت و ساز و با فریب شهروندان اعتماد آنان را جلب و پس از دریافت مبالغی هنگفت، از دید مالباختگان مخفی می‌شد.
سردار آزادی افزود: پس از هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان و ارجاع پرونده به پلیس امنیت عمومی موضوع دستگیری کلاهبردار به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در بررسی‌ها و تحقیقات ماموران مشخص شد متهم در یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان غربی اقدام به ساخت و ساز کرده و از آن طریق از شهروندان آن استان هم به همین روش کلاهبرداری کرده است.
فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: پس از اخذ نیابت قضایی ماموران به شهرستان مورد نظر در استان آذربایجان غربی اعزام و طی یک عملیات غافلگیر کننده موفق به دستگیری متهم شدند.
وی با اشاره به کشف بیش از یک هزار برگه مشتمل بر قرداد و اسناد مربوطه و یک دستگاه لب تاپ حاوی محتویات مجرمانه از مخفیگاه مهتم اظهار داشت:‌ متهم در تحقیقات به عمل آمده به کلاهبرداری از ۱۹۰ شهروند سنندجی به این شیوه اقرار و به بیش از ۵۰ میلیادر ریال کلاهبرداری از شهروندان اعتراف کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد