تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت ۱۸:۳۸ بازدید: 613      نظرات: 2      کد مطلب: 14683

کشف 39 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 35 خرده فروش مواد مخدر در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 30 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 35 خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ برزو تجاری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ماموران انتظامی این شهرستان در یک عملیات پلیسی موفق به کشف و ضبط یک محموله 30 کیلوگرمی مواد مخدر از نوع تریاک از یک خودروی پژو 405 شدند.
وی افزود: نیروهای انتظامی در راستای گشت و کنترل مبادی ورود و خروج شهری به یک دستگاه خودرو که در مسیر بیراهه در حال حرکت بود، مشکوک شده و دستور توقف صادر کردند.
تجاری تصریح کرد: پس از توقیف خودرو یکی از سرنشین‌های آن که قصد فرار داشت ، بلافاصله دستگیر و خودرو مورد بازدید قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در بازرسی از این خودرو 6 بسته پنج کیلوگرمی ( جمعا 30 کیلوگرم) مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: در این رابطه راننده خودرو و یک نفر همراه دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند.
سرهنگ برزو تجاری در ادامه از دستگیری 35 خرده فروش مواد مخدر در فروردین ماه خبر داد و گفت: در این مدت مقدار 9 کیلوگرم انواع مواد مخدر از خرده فروشان مواد مخدر در سطح شهرستان کشف و ضبط شده است.
وی افزود: افراد دستگیر شده ضمن تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی داده شدند و 8 دستگاه خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد.


برچسب ها: مخدر, مواد, هاژه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ج.ر.ازمهاباد.. ۱۳۹۹/۲/۱۷
بنده به نوبت خودم از زحمات نیروی انتظامی شهرستان مهاباد بی نهایت تشکر وسپاسگزارم.ود سته جناب سرهنگ نجاتی را خواهم بوسید..
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

بنظرم مواد مخدر در این شهر ستان ضعیف عمل می کند هر معتادی که به آزادی در شهر پر سه می زند بگیرند چن ۱۳۹۹/۲/۱۷

نظر خود را براي ما ارسال كنيد