تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ساعت ۱۹:۳۱ بازدید: 2437      نظرات: 2      کد مطلب: 14752

سارق حرفه‌ای منازل در مهاباد دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: سارق حرفه‌ای منازل دستگیر و به ۱۲ فقره سرقت از منازل شهروندان اعتراف کرد.
سرهنگ برزو تجاری در گفت و گو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از مهاباد به علت حساسیت موضوع شناسایی و دستگیر سارق یا سارقان در دستور کار ماموران آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان مهاباد پس از شناسایی سارق و خودروی وی، پس از بدست آوردن آدرس دقیق و شناسایی مخفیگاه و اخذ دستور قضایی به یکی از شهر‌های جنوب غربی کشور غزیمت و در یک عملیات غافلگیرانه با همکاری پلیس آگاهی آن شهرستان خودرو شناسایی شده، توقف و یک نفر متهم دستگیر گردید.
فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: با ارایه دلایل و مدارک کافی متهم به ۱۳ فقره سرقت منازل در این شهرستان و دو شهرستان‌های همجوار اعتراف که ارزش تقریبی اموال 400 میلیون تومان برآورد شده که پس از تکمیل پرونده متهم به مراجع قضایی تحویل شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

طاهر رزوان ۱۳۹۹/۳/۴
من هم با نظر آقای پورمند کاملا موافقم حتی پرسنل نیروی انتظامی هم بارها به این نکته اشاره کرده اند .حدود سه سال پیش یک سارق کیف قاپ کیف همسرم را قاپیده بود بعد از یک ماه پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی سارق را دستگیر کردند جناب قاضی به سارق گفته بود برو رضایت بگیر تا ماشینت را آزاد کنم.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسن پورمند ۱۳۹۹/۲/۲۳
باسلام‌وخسته نباشی به عزیزان وزحمتکشان نیروی انتظامی در سراسرکشور عزیزان چه فایده اینهمه زحمت که برادران انتظامی میکشن از جون خودشون‌میگذره متهمین را دستگیر میکنن ولی دادسرا بایه سند ازادمیکنن بنظرنن چن تا را اعدام‌کنن عبرت بشه برا دیگران

نظر خود را براي ما ارسال كنيد