تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱۱:۳۸ بازدید: 621      نظرات: 1      کد مطلب: 14771

ارائه خدمت به بیماران کرونایی، جریمه راننده متخلف سردشتی


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب سردشت گفت: قاضی یکی از شعبه‌های کیفری این شهرستان، فردی را به اتهام استفاده از وسیله نقلیه موتوری با هویت مخدوش، به ارایه خدمات عمومی رایگان به بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان محکوم کرد.

ولی خداکرمی در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این حکم در حالی توسط «مجید امیرمحمدی» قاضی دادگاه شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ این شهرستان صادر شد که متهم در مرحله اول به تحمل ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شده بود.
وی با اشاره به جزییات این پرونده بیان کرد: دادسرای سردشت با توجه به صورت جلسه تنظیمی ضابطان قضایی، استعلام‌های به عمل آمده از اصالت وسیله نقلیه و همچنین اظهارات و دفاعیات غیرموجه متهم در دادسرا، در جلسه رسیدگی اتهام انتسابی وی را محرز دانست.
وی افزود: با توجه به فقدان سابقه کیفری متهم و به لحاظ اجرای سیاست‌های قوه قضاییه مبنی بر حبس‌زدایی و همچنین در جهت همسو بودن با سیاست‌های کلی نظام مبنی بر مبارزه همه‌جانبه با بیماری کرونا، دادرس پرونده این حکم را برای متهم صادر کرد.
دادستان عمومی و انقلاب سردشت اضافه کرد: در جهت کمک به بیماران مبتلا و تسریع در تهیه لوازم پزشکی مربوطه با توجه به اعلام تمایل متهم جهت انجام خدمات عمومی رایگان، این فرد باید ۵۴۰ ساعت خدمت عمومی رایگان به بیماران مبتلا به کرونا ارائه دهد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ادریس ۱۳۹۹/۲/۲۷
خیلی چرته

نظر خود را براي ما ارسال كنيد