تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۴ خرداد ساعت ۲۰:۵۶ بازدید: 635      نظرات: 7      کد مطلب: 14840

توزیع بسته‌های معیشتی توسط کانون مساجد مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس دفتر کانون مساجد شهرستان مهاباد از توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی توسط خیرین کانو‌ن‌های مساجد این شهرستان خبر داد.
محمد ارجمندی  با اشاره به شناسایی و معرفی نیازمندان توسط متولیان کانون‌هاب مساجد این شهرستان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:  با تعیین ۲ مسجد معین و توزیع بسته‌های در ۱۶ مسجد برخی اسامی واجد شرایط که پیشتر موفق به دریافت بسته معیشتی نشده بودند بسته‌های معیشتی دریافت نمودند.
وی افزود: از تعداد 1 هزار بسته توزیع شده ۵۰۰ بسته در بین اعضای بنیاد کودک و انجمن ناشنوایان و ۲ مرکز خیریه مساجد توزیع گردید.
ارجمندی ضمن تقدیر از اعتماد مسئولین معزز ستاد اجرائی فرمان امام(ره) برای قبول تامین این بسته های معیشتی تصریح کرد: پیشتر نیز ۴۰۰ بسته معیشتی توسط خیرین کانون‌های مساجد در بین ۲ مرکز نیکوکاری باران رحمت و ندای رحمت که بصورت منطقه‌ای با مساجد محلات همکاری می‌کنند توزیع شده است.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمدرشیدزاده ۱۳۹۹/۳/۶
خوداوکیلی خیلی محتاجم بدون کاروکاسپیم ممنونم میشم کمکم کنید توروخدا
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۳/۵
خداخیرات بده ایشالله ولی متاسفانه من هیچی ندیدم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۳/۵
باسلام ممنون از خیرین مهاباد خدا بهشون برکت ورحمت بده.اما مسجد شاه درویش هیچ معیشتی نگرفته بااین که از تعداد زیادی همسایه ها وخادمین مسجد گرفتن ودوره پیش تا الان هیچ خبری نبوده بااین که دو سه ماه است بیکارند باتشکرببخشید منظورم گرفتن کادت ملی وشناسنامه بود نه معیشتی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اوین ۱۳۹۹/۳/۵
من شوهرم کارگر روز مزد هستند در اتاق بازرگانی ثبت نام نموده ام برای کمکهای معیشتی و در کوچه هم نام نویسی کرد ولی تا الان حتی یک بار هم کمک معیشتی دریافت ننموده ام
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کامیل نبی زاده ۱۳۹۹/۳/۴
نگهبانم به بسته ی معشیتی نیاز دارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

طاهر اویسی ۱۳۹۹/۳/۴
کارگر وبیکار خدایی هیچ شوغلی ندارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

طاهراویسی ۱۳۹۹/۳/۴
خدایی خیلی محتاج هستم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد