تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۹:۴۲ بازدید: 3277      نظرات: 0      کد مطلب: 14906

تلاش برای یافتن گوشی تلفن همراه، ۲ مرد بوکانی را به کام مرگ کشاند


 به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، پیدا کردن یک دستگاه گوشی تلفن همراه در قعر چاه باعث شد تا ۲ مرد ۳۷ و ۴۰ ساله از اعضای یک خانواده در بوکان جان خود را بر سر پیدا کردن آن از دست بدهند.
مسوول فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان روز شنبه  ایرنا اظهار داشت: روز گذشته طی یک تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پزشکی این شهرستان مبنی بر سقوط ۲ نفر در چاه در شهرک فرهنگیان این شهر، بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس مرکز شماره یک و ۲ شهری به محل اعزام شدند.
طاها قاسمی ادامه داد: مرگ این ۲ فرد زمانی اتفاق می افتد که گوشی تلفن همراه یکی از آنان به داخل یک حلقه چاه می‌افتد و برای پیدا کردن آن به داخل چاه می‌رود.
وی افزود: این فرد پس از آنکه به داخل چاه می‌رود دچار گازگرفتگی و تنگی نفس می‌شود و از دوست خود کمک می‌خواهد بنابراین دوست وی نیز که از اعضای خانواده و فامیل وی بود، برای کمک به داخل چاه می‌رود که وی نیز دچار گازگرفتگی می‌شود.
وی ادامه داد: پس از اطلاع از این امر و برای بیرون آوردن این افراد از  پرسنل آتش‌نشانی درخواست کمک می‌شود که هر ۲ فرد از داخل چاه بیرون آورده شده و بلافاصله اقدامات احیای قلبی، ریوی پیشرفته توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی برروی آنها انجام می‌شود.
مسوول فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بیمارستان شهید قلی پور بوکان گفت: متاسفانه تلاش امدادگران فوریت‌های پزشکی برای نجات جان آنها نتیجه بخش نبوده و هر ۲ آنها براثر خفگی ناشی از گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.
عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد