تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۳:۱۶ بازدید: 1128      نظرات: 0      کد مطلب: 14942

فیلم لکه ساخته فیلمساز کوردستانی از جشنواره انگلستان جایزه گرفت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فیلم لکه ساخته شورش وکیلی فیلمساز کوردستانی در هفتمین جشنواره England ace small انگلستان موفق به کسب جایزه شد.
در ادامه ‌موفقیت‌های فیلم کوتاه «لکه» به کارگردانی شورش وکیلی، این بار در هفتمین جشنواره England ace small انگلستان درخشید و موفق به کسب جایزه از این جشنواره معتبر شد.
این فیلم با موضوع حقوق بشر و صلح است که با مشارکت انجمن سینمای جوانان ایران (دفتر سنندج) در سنندج فیلمبرداری شده و پیش از این جوایز متعدد بین‌المللی از آمریکا، هندوستان، ایتالیا، انگلستان و ایران کسب کرده است.
این کارگردان کوردستانی در جشنواره جهانی  freedom fest آمریکا به رقابت پرداخت که یکی از جشنواره‌های معتبر این کشور بود که موضوع اصلی آن صلح و حقوق بشر است و کارگردانان و بازیگران هالیودی در آن حضور داشتند.
فیلم لکه داستان پیرمردی است که نظافت چی سالن سینماست و با موضوعی عجیب روبرو می‌شود و سعی در حل آن دارد،  فیلم در سبک رئالیسم جادویی و سورئال است و کارگردان سعی در به تصویر کشیدن و تاثیر جنگ و خشونت دارد.
این فیلم در ۱۰ جشنواره دیگر از کشورهای ایتالیا، هندوستان، آمریکا، انگلستان، کانادا و کرواسی منتخب شده و به رقابت خواهد پرداخت.
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد