تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۱۷:۲ بازدید: 327      نظرات: 0      کد مطلب: 14955

اعضای جدید هیأت مدیره خانه‌ مطبوعات آذربایجان غربی مشخص شدند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، دومین انتخابات الکترونیکی هیأت مدیره و بازرسان خانه‌های مطبوعات 13 استان کشور از ساعت 9 صبح امروز آغاز و راس ساعت 13 با مشارکت 80 درصدی اعضا خاتمه یافت.

در دومین دوره انتخابات خانه‌های مطبوعات، 300 نفر از اعضای خانه‌های مطبوعات در 13 استان کشور شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، مازندران، هرمزگان، یزد، خراسان رضوی و کرمان برای حضور در هیئت مدیره این نهاد صنفی - مطبوعاتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

حدود 3 هزار عضو خانه مطبوعات در این 13 استان واجد شرایط رأی دهی بودند که در نهایت، انتخابات امروز با حضور2342 نفر و مشارکت حدود 80 درصدی اعضاء در ساعت 13 خاتمه یافت.

در استان آذربایجان غربی یوسف پیربوداقی با 98 رأی بیشترین آرا را به خود اختصاص داد و بعد از آن حامد کاظم زاده خوئی 63 رأی به عنوان نماینده مدیر مسئول در هیأت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان غربی انتخاب شدند.

ابراهیم عثمانی نیز با 54 رأی به عنوان عضو علی البدل نماینده مدیر مسئول در هیأت مدیره خانه مطبوعات استان انتخاب گردید.

در بخش نماینده خبرنگاران در هیأت مدیره نیز امیر ایزد دوست با 79 رأی بیشترین آرا را به خود اختصاص داد و بعد از آن اکبر بابایی با 76 رأی، عبدالسلام معروفی با 75 رأی به عنوان اعضای اصلی نماینده خبرنگاران در هیأت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان غربی انتخاب شدند.

یوسف رحیمی حیدرلو نیز با کسب 47 رأی و حامد عطائی با 36 رأی به عنوان عضو علی البدل نماینده خبرنگاران در هیأت مدیره خانه مطبوعات استان انتخاب شد.

در بخش نماینده نمایندگی روزنامه سراسری در هیأت مدیره خانه مطبوعات سینا میرزا محمدی با 89 رأی، نوید عزیزی با 68 رأی به عنوان اعضای اصلی و یداله قربانی با 44 رأی و سینا پسران افشاریان نیز با 20 رأی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

رضا ایمانپور یوردشاهی با 108 رأی و حسن ترانه با 90 رأی به عنوان اعضای اصلی نماینده بازرس در هیأت مدیره و قنبر حاجی وند با 43 رأی به عنوان عضو علی البدل بازرس در هیأت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان غربی انتخاب شدند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد