تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير ساعت ۲۱:۴۸ بازدید: 611      نظرات: 1      کد مطلب: 15015

آغاز پویش همگانی من ماسک میزنم در مهاباد


به گزار‌ش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان مهاباد از آغاز پویش همگانی من ماسک می‌زنم در این شهرستان خبر داد.

قاسم امینی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این پویش با مشارکت ورزشکاران مدال آور ملی شهرستان مهاباد، تشکل‌های مردم نهاد و رییس اداره ورزش وجوانان بهمراه اعضای ستاد مقابله با کرونای شهرستان مهاباد از ساعت ۱۶.۳۰ دقیقه امروز آغاز بکار کرد
  
وی افزود: چهار هیات ورزشی و تشکل مردم نهاد در قالب پنج اکیپ با حضور در مراکز پرتردد سطح شهرستان اقدام به آموزش شهروندان و اهدای ماسک رایگان  نمودند.

امینی تصریح کرد: این پویش در روزهایی آینده نیز با حضور داوطلبانه ورزشکاران و سازمان‌های مردم نهاد در سطح شهرستان فعالیت خواهد کرد.
وی اضافه کرد: اعضای این پویش با حضور در مراکز پر تجمع و اماکن تفریحی، تجاری، پارک‌ها و سایر مکان‌هایی که تجمع‌های پر خطر در آن شکل گرفته شهروندان را از خطرات جدی شیوع این ویروس آگاه می‌کنند. 
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان مهاباد ابراز امیدواری کرد این اقدام با استقبال شهروندان و فرهنگ‌سازی استفاده از ماسک منجر شود.
قاسم امینی در پایان اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا در شهرستان مهاباد شدت یافته و استفاده شهروندان از ماسک می‌تواند شمار مبتلایان به کرونا را کاهش دهد.
برچسب ها: پویش, هاژه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کامران سیدزاده ۱۳۹۹/۴/۱۳
خیلی عالی هست انشالله باهمت شماهاودوستان این ویروس ازبین میبریم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد