تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۰:۴۹ بازدید: 908      نظرات: 4      کد مطلب: 15044
انتقاد هنرمند پیشکسوت مهابادی به ریزش فاضلاب به رودخانه

شهر من شهر شهردار هم هست


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، هنرمند پیشکسوت مهابادی با ارسال تصاویری به هاژه نسبت به عدم ساماندهی فاضلاب و پساب‌های خانگی که در چند نقطه از شهر به رودخانه مهاباد می ریزند انتقاد کرده است.
مناف ایرانپناه با بیان این نکته که شهر من شهر شهردار نیز می‌باشد با ارسال تصاویری به هاژه به عنوان یک شهروند خبرنگار گفته است: ورود فاضلاب و پساب به آب در چند نقطه از مسیر رودخانه مهاباد گناهی نابخشودنی است.
وی افزود: متأسفانه تا این لحظه کسی پاسخگو نیست، وضعیت بهداشتی و انباشته شدن زباله در طول مسیر رودخانه حدفاصل گمرک تا پل شهرک در جنب تالار باغی گولان  نیز وضعیتی به مراتب بدتر دارند.
ایرانپناه تصریح کرد: اگرچه این روزها گروه دوستداران طبیعت بدون منت با جان و دل مشغول پاکسازی پارکها و حاشیه سد مهاباد هستند و جای بسی تقدیر است اما به نظر می‌رسد شهرداری رسیدگی به بهداشت، زیباسازی و مبلمان شهری را تعطیل کرده است.
وی اضافه کرد: وضعیت فضای سبز تپه سیران در روبروی باغ مکاییل در وضعیت بحرانی قرار گرفته و احتمال میرود درختان در بی آبی خشک شوند.
مناف ایرانپناه در پایان با بیان اینکه کرونا باعث شده یخش از وظایف ذاتی شهرداری به کلی فراموش و تعطیل شود اظهار کرد: دیدن این تصاویر و مناظر دلخراش از رودخانه زیبا و منحصر بفرد مهاباد مایه شرم و جای تأمل دارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

زاگرس ۱۳۹۹/۴/۲۶
نه شهردار مهابادی نیست پیرانشهری .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

هیوا ۱۳۹۹/۴/۲۶
وقتی شهرداری در پیرانشهر همین بلاها را با بی مبالاتی و بی توجهی و مسوولیت پذیری بر شهر پیرانشهر آورد چه انتظاری برای مهاباد از او می توان داشت. شورای شهری که انتخابش این باشد و وصف الحال خودش آن، حال و روز شهر و شهروندان هم همین خواهد بود. امیدوارم شهروندان سال آینده با انتخاب درست خود مانع از حضور چنین شورایی شوند.
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

یک شهروند ۱۳۹۹/۴/۲۶
با تشکر از شما به خاطر تذکر بجاتون.
کاش شهردار و شهرداری محترم کمی به این شهر می رسیدند. کاش هزینه ی این چراغ های مجلس ترحیم بلوارها و رنگ آمیزی های کودکانه که کارهایی دمده و عاری از سلیقه هست، صرف پاکیزگی و زیباسازی به روز شهر می شد. کاش ...
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۴/۲۶
کاک مناف ایرانپناه دس خوش 💚💚💚

نظر خود را براي ما ارسال كنيد