تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۲:۴۷ بازدید: 450      نظرات: 2      کد مطلب: 15045

توزیع 2 هزار و 200 بسته پروتئینی در بین نیازمندان توسط کانون مساجد مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس دفتر کانون مساجد شهرستان  مهاباد از توزیع  2 هزار و 200  بسته پروتئینی به عنوان دوره تکمیلی سبد معیشتی مساجد دوره قبل، توسط کانون مساجد مهاباد پخش گردید.

محمد ارجمندی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در دوره قبل، تعداد ۱۰۰۰ بسته معیشتی در سطح مساجد داخل شهر توزیع گردیده بود که در این دوره صرفا بسته های پروتئینی آن در میان نیازمندان توزیع گردید.

وی با اشاره به اینکه افراد نیازمند توسط متولیان مساجد(اعم از ائمه جماعت، هیات امنا، مدیر کانون فرهنگی مسجد، گاها معتمد محل و فرمانده پایگاه مسجد) که با محل آشنایی بیشتری دارند، شناسایی می‌شود افزود: پس از ارجاع این لیست به سیستم پالایش اداره صنعت،معدن و تجارت و مشخص شدن افراد مشمول(افرادی که قبلا سبد معیشتی کامل دریافت نکرده باشند)، بر طبق آمار فیلتر شده هر مسجد، اقلام معیشتی به متولیان مساجد تقدیم شده تا آن را در بین سرپرستان خانواده های نیازمند توزیع نمایند.

مسئول گروه های جهادی ستاداجرائی فرمان امام(ره) مهاباد، تصریح کرد: تاکنون دو دوره توزیع توسط این نهاد با برکت(جدا بر توزیع سایر نهادهای دیگر) در سطح مساجد شهر مهاباد پخش گردیده است که تمامی آمارهای توزیعی به طور کامل از ابتدا تا انتها، کنترل و از بازتوزیع این اقلام به سرپرستانی که قبلا بسته کامل معیشتی دریافت کرده اند، جلوگیری به عمل آمده و از هر گونه اعمال سلیقه ای و شخصی نیز خودداری می گردد.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۴/۲۶
باسلام من خادم مسجد شاه درویش هستم دوره پیش هم اس مس فرستادم به خیرین مهاباد من ماهیانه با حقوق 600هزار دوماه دوماه واریز میشود به نظرشما پنج نفرتوی این وضع چرابه مانرسیده تشکراز شما
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۴/۲۶
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما من هم یکی از این نیازمندان هستم که دارای شوهر کارگزاران ودر خانه کرایه هستم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد