تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۵ مرداد ساعت ۲۱:۳۷ بازدید: 674      نظرات: 0      کد مطلب: 15058

اهدای کمک هزینه ازدواج به بیش از 40 زوج مهابادی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد از اهدای کمک هزینه ازدواج به بیش از 40 زوج جوان این شهرستان که تحت پوشش سازمان‌های حمایتی هستند خبر داد.
قرنی مصطفی پور در دومین جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان مهاباد اظهار کرد: به  30 زوج تحت حمایت کمیته امداد امام خیمینی(ره) و 13 زوج تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان مهاباد کمک هزینه ازدواج پرداخت شده است.
وی افزود: در مجموع به این زوج‌های جوان بیش از 175 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج که از محل کمک‌های خیران و نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی تامین شده پرداخت شده است.
حسین خضری  رییس کمیته امداد شهرستان مهاباد نیز در این جلسه اظهار کرد: به منظور حمایت از افراد تحت پوشش این سازمان که در شرف ازدواج هستند تسهیلات ویژه کمک هزینه ازدواج پرداخت خواهد شد.
وی از افزایش میزان تسهیلات کمک هزینه ازدواج برای افراد تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: تسهیلات ویژه ازدواج به افراد تحت پوشش کمیته امداد تا سقف 50 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
 خضری تصریح کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، کلاس‌های مشاوره ازدواج، فرزندپروری و مهارت‌های زندگی برای زوج‌های جوان به صورت مجازی برگزار می‌شود.
در ادامه خشایار صنعتی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان مهاباد از تلاش کادر درمان شهرستان مهاباد جهت در مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.
در پایان جلسه ضمن تقدیر از اعضای 2 سمن و چند ورزشکار مدال آور شهرستان از پنج زوج جوان مهابادی که همزمان با شیوع بیماری کرونا به صورت شبانه‌روزی در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به بیماران مبتلا به کرونا خدمات‌رسانی کردند تجلیل به عمل آمد. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد