تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۱۴ شهريور ساعت ۹:۱۵ بازدید: 1827      نظرات: 0      کد مطلب: 15196

ضارب متواری بوکان دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری ضارب متواری منطقه امیرآباد بوکان خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در چند روز گذشته فردی با استفاده از سلاح سرد به احدی از شهروندان تعرض کرده و ضمن مصدوم نمودن وی، موجب رعب و وحشت ساکنین محل شده بود که در یک عملیات منسجم توسط پلیس دستگیر و با هماهنگی مرجع قضایی جهت تحمل کیفر روانه زندان شد.

وی از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در مناطق مختلف شهر بوکان از جمله پارک ساحلی، شهرک فرهنگیان و محله امیرآباد خبر داد و افزود: این طرح با هدف پاکسازی مناطق ذکر شده از حیث حضور معتادین متجاهر، اراذل و اوباش و برخورد قاطع و قانونی با برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی اجرا گردید.

حیدری تصریح کرد: با همراهی و اطلاع رسانی شهروندان اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با مخلان نظم و امنیت اجتماعی‌ همچنان در گستره بوکان ادامه دارد و در راستای اجرای این طرح ۳ نفر از اراذل و اوباش که با انجام اعمال و رفتارهای مجرمانه و استفاده از سلاح سرد(چاقو) موجب ایجاد رعب و حشت برای ساکنین محل و شهروندان شده بودند دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل گردیدند.

فرمانده انتظامی بوکان در پایان از پلمپ ۲ واحد صنفی متخلف ، توقیف تعداد۶ دستگاه موتورسیکلت و ۲ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک نیز خبر داد و گفت: وسایل نقلیه توقیف شده  به پارکینگ دلالت گردیدند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد