تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۱:۳۹ بازدید: 1115      نظرات: 1      کد مطلب: 15303
در عملیات مشترک مواد مخدر استان و شهرستان

کشف 38 کیلوگرم مواد مخدر از 3 خودرو در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 38 کیلوگرم مواد مخدر از 3 خودرو در این شهرستان در یک عملیات مشترک خبر داد.

سرهنگ سردار علیزاده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درپی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله‌ مواد مخدر از مورهای مواصلاتی جنوب کشور، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضای باند شناسایی شدند افزود: پس از هماهنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد، مأموران در حین کنترل خودروهای عبوری در سه راهی دارلک (محور مهاباد – ارومیه) از 3 خودروی سواری پژوه 405، پراید و لیفان مقدار 38 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

علیزاده تصریح کرد: در این رابطه علاوه بر توقیف 3 دستگاه خودرو، 3 نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی گردیدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از کشف محموله سویای دامی قاچاق در شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: درپی خبری مبنی بر تهیه و توزیع مواد غذایی دامی قاچاق در شهرستان، با هماهنگی اداره تعزیرات و اداره صمت در بازرسی از محل از یک دستگاه کامیون ولوو مقدار 10 تن سویای دامی قاچاق کشف گردید.

وی افزود: در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر شد که با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ابراهیمی ۱۳۹۹/۷/۱۹
نون گیر نمیاد باید 2 الی3 ساعت تو صف بمونی از کارم افتادیم چرا از اون حرفی نمیزنید ها یا شما هم با نونوایها دست دارین

نظر خود را براي ما ارسال كنيد