تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر ساعت ۲۲:۶ بازدید: 1538      نظرات: 3      کد مطلب: 15462

تازه‌ترین اثر نویسنده مهابادی چاپ و منتشر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، تازه‌ترین اثر روانشناس و نویسنده مهابادی تحت عنوان "چالشهای نظری و روش‌شناسی تحقیق در روانشناسی" توسط نشر ژیر چاپ و منتشر شد.

یعقوب خضری نویسنده این اثر در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این اثر با نگاهی تئوریک به تاریخ تجربه‌گرایی و چشم‌اندازهای نظری آن سعی دارد چالشهای علم روانشناسی را به لحاظ متدولوژیک در مقایسه و همچنین تعامل با سایر علوم انسانی واکاوی نماید.

وی افزود: واکاوی مذکور در قالب پوزیتیویسم، پست‌پوزیتیویسم و پوزیتیویسم منطقی و جایگاه روانشناسی در این کارزار صورتبندی شده است.

خضری در ادامه از چاپ اثری دیگر در حوزه روانشناسی در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: اثر در دست چاپ به زبان کوردی و در حوزه نقد روانشناختی متن کوردی است که متشکل از مجموعه مقالاتی پژوهشی در رابطه با نقد روانشناختی بیت و شعر کوردی است.

این روانشناس و نویسنده مهابادی پیشتر نیز یک اثر به زبان کوردی در حوزه روانشناسی کودک با محتوای رنگ آمیزی و شعر برای کودکان بر اساس اصول روانشناسی را به چاپ رسانده بود.

به گزارش هاژه، "چالشهای نظری و روش‌شناسی تحقیق در روانشناسی" توسط انتشارات ژیر - مهاباد چاپ و منتشر شده است و مراکز خرید آن عبارتند از:

۱- مهاباد خیابان صلاح‌الدین ایوبی شرقی روبروی ساختمان سقفی کتابفروشی آگورا.

۲- مهاباد خیابان صلاح‌الدین ایوبی غربی  ساختمان قندیل طبقه زیرزمین کتابفروشی گزینگ.

۳- مهاباد کتابفروشی زانکو جنب دانشگاه پیام نور

به گزارش هاژه، انتشارات ژیر در سال 96 تأسیس شده و تاکنون بیش از 40 عنوان کتاب به زبان‌های کوردی و فارسی توسط این نشر چاپ و منتشر شده است. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

6
0
پاسخ به این اظهارنظر

مەسعوود سەعیـدی ۱۳۹۹/۹/۵
زۆر پیـرۆزە ، جێی شانازییە. هەر لە ٸێستاوە چاوەڕێی بەرهەمی داهاتووین
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مەسعوود سەعیـدی ۱۳۹۹/۹/۵
زۆر پیـرۆزە ، جێی شانازییە. هەر لە ٸێستاوە چاوەڕێی بەرهەمی داهاتووین
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۹/۴
ساختمان ثقفی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد