تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۰ دي ساعت ۱۵:۱۰ بازدید: 2288      نظرات: 3      کد مطلب: 15588

تقدیر یک هنرمند مهابادی از کادر درمان


به گزارش پایگاه خبری هاژە، روز چهارشنبه دهم دی‌ماه ۹۹ با حضور جمعی از مسوولان شهرستانی در بیمارستان مهاباد، از سوی یک هنرمند مهابادی جمعی از پرستاران مورد تقدیر قرار گرفتند.
دکتر خدرلو، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد کە در این مراسم حاضر بود به هاژه گفت: کادر درمان در این مدت در خط مقدم مبارزه با ویروس همەگیر کرونا قرار داشتند و جان‌فشانی‌های زیادی را از این عزیزان شاهد بودیم و خواهیم بود. تقدیر از آنان وظیفه همه آحاد جامعە است.
دکتر بهزاد، مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد ضمن تشکر از جامعە هنری گفت: سرکار خانم عزیزی با تصویر کشیدن جمعی از پرستاران مهابادی، موجب افزایش بیش از پیش روحیە کادر درمان مهاباد شد. امیدواریم مردم نیز با رعایت موازین و دستورالعمل‌های بهداشتی به کادر درمان بە عنوان حافظان سلامت کمک کنند تا بتوانیم با کمک همدیگر این ویروس را شکست دهیم.
فائزه عزیزی، گرافیست و نقاش مهابادی نیز به هاژە گفت: از اوایل شروع محدودیت‌های کرونایی در آغاز سال جاری، این پروژه را شروع کردم تا بتوانم به عنوان عضوی از جامعە هنری، از عزیزان کادر درمان تقدیر کنم.
 
وی افزود: در این پروژه به پاس تقدیر از جانفشانی‌های کادر درمان، تصویر برخی از پرستاران به صورت نقاشی دکوراتیو برجسته در سبک رئال بر روی تابلوهایی ترسیم شده است کە تا بە آنها یادآور شویم کە قدردان زحماتشان هستیم.
در پایان این مراسم، از سوی فرماندار و مدیر کل شبکه بهداشت و درمان مهاباد با اهدای لوحی، فائزه عزیزی، هنرمند مهابادی و چندی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه مورد تقدیر قرار گرفتند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مەسعوود سەعیـدی ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
دەستی خۆش بێ ، هەنگاوی هەر بەرز بێ بەڵام وێنەی پەرەستار یا دکتۆری پیاو خاڵییە
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مەسعوود سەعیـدی ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
دەستی خۆش بێ ، هەنگاوی هەر بەرز بێ بەڵام وێنەی پەرەستار یا دکتۆری پیاو خاڵییە
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کمال ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
خاتونی هونه رمه ند وده ست ره نگین ماندو نه بی
کادر په رستار و ده رمانی لێتان پیروز بێ

نظر خود را براي ما ارسال كنيد