تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۲ دي ساعت ۱۹:۱۰ بازدید: 1846      نظرات: 3      کد مطلب: 15638
رقابت تنگاتنگ رسانه‌‍‌ها در چهارمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری

هاژه رتبه‌ی نخست را در بین کل استان‌های کشور کسب کرد


رسانه‌ی هاژه در چهارمین رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری کشور توانست در رقابت با بیش از 700 پایگاه خبری، رتبه‌ی نخست را به خود اختصاص دهد. همچنین هاژه موفق شد با قرارگیری در بین برترین پایگاه‌های خبری در سطح کشور، رتبه‌ی دهم را کسب نماید.

نتایج دور چهارم رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، امروز با صدور بیانیه‌ای از سوی اعضای کمیته‌ی رتبه‌بندی هیئت نظارت بر مطبوعات کشور اعلام شد.

 به گزارش هاژه به نقل از دبیرخانه کمیته رتبه‌بندی پایگاه‌های خبری، مجموعا 707 پایگاه خبری با تکمیل و ارسال فرم‌های خوداظهاری، در چهارمین رتبه‌بندی این کمیته، مشارکت داشته‌اند.

اعضای کمیته دور چهارم در بخش استان‌ها، از میان نزدیک به 400 پایگاه خبری در کل استان‌های کشور، هاژه را با امتیاز 84.70 به عنوان برترین پایگاه خبری، اعلام کردند.

پایگاه‌های خبری دیارمیرزا با امتیاز 75 و قم‌پرس با 72 امتیاز به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

هاژه در بخش کشوری نیز، با کسب امتیاز 85 توانست بالاتر از بسیاری از  رسانه‌های مطرح کشوری قرار بگیرد و با تشخیص اعضای کمیته، به عنوان دهمین پایگاه خبری کشور در بین 300 رسانه معرفی شود.

هاژه یکی از فعال‌ترین پایگاه‌های خبری در کوردستان ایران است که در 4 آبان ماه سال 1394 آغاز به کار کرد. علاوه بر پرسنل رسمی این پایگاه خبری، خبرنگاران آزاد و همچنین شهروندان به صورت افتخاری در قالب شهروند خبرنگار، با این رسانه همکاری می‌کنند.

هاژه به عنوان بزرگترین پایگاه خبری در کوردستان ایران از نظر فکری و مالی مستقل بوده و علاوه بر فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای، در راستای برگزاری نمایشگاه‌های گروهی عکاسی، جشنواره‌های فرهنگی هنری ادبی و همچنین کنفراس و نشر کتاب گام برداشته است.

شعار اصلی این رسانه «خبررسانی سریع، پوشش ریزبینانه، فعالیت پایدار» و همچنین «هر شهروند یک خبرنگار» می‌باشد.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید افسون ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
بژی هاژه ، ماندو نه بن
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

الهی ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
با آرزوی موفقیت های بیشتر برای هاژه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

داود -حیدری ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
با سلام و آرزوی توفیق روز افزون. این موفقیت چشمگیر . که نشان از درایت و لیاقت و جدیت و حضور تمام عیار در صحنه و اجتماع میباشد را به مدیر محترم پایگاه خبری هاژه و کلیه دست اندر کاران این پایگاه وزین تبریک و تهنیت عرض مینمایم . کسب رتبه ی اول در بین این همه پایگاههای خبری کاری بس دشوار و مشقت باربوده که با تخصص وتعهد و صبر وشکیبایی شما عزیزان به دست آمده است . بنده بعنوان یک همشهری مهابادی به این افتخار کسب شده افتخار میکنم . مبارک باد این پیروزی .
من التوفیق .. داود حیدری

نظر خود را براي ما ارسال كنيد