تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۴ دي ساعت ۱۰:۲۴ بازدید: 1749      نظرات: 2      کد مطلب: 15649

باند حرفه‌ای سارقان خودرو در مهاباد متلاشی شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری سارقان حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان، مأموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات تخصصی و فنی در نهایت یک سارق سابقه‌دار شناسایی  و پس از کسب دستور قضایی در عملیاتی غافلگیرانه توسط توسط مأموران آگاهی دستگیر شد.

توحیدی تصریح کرد: متهم در بازجویی به بزه ارتکابی اعتراف و اعلام کرد،از غفلت و سهل انگاری مالباختگان سوء استفاده و اقدام به سرقت خودرو کرده و پس از بازکردن قطعات اصلی خودرو، اموال و قطعات مسروقه را می‌‌فروخته است.

وی اضافه کرد: مأموران اقدامات لازم را در راستای شناسایی و دستگیری مالخران ادامه دادند و پس از انجام تحقیقات گسترده، 4 نفر مالخر که اجناس سرقتی را خرید و فروش می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد، با بیان اینکه از مخفیگاه این متهمان ۱۴ دستگاه خودرو مسروقه به ارزش تقریبی 1 میلیارد تومان کشف شد، اظهار کرد: پس از اخذ دستورات قضایی لازم اموال سرقت شده به صاحبان اصلی بازگردانده شد و متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

توحیدی در ادامه به شهروندان توصیه کرد: در هنگام پارک خودرو حتما از امکانات امنیتی همچون دزدگیر، قفل فرمان و پدال استفاده کرده و استفاده از محل‌های دارای روشنایی کافی و مطمئن را در محلی که خودرو در آن پارک می‌شود مدنطر قرار دهند.

سرهنگ توحیدی در ادامه از کشف 150 تن پیاز احتکار شده در حاشیه شهر مهاباد خبر داد و گفت: در این رابطه یک نفر محتکر دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی گردید.

وی ارزش کشفیات بدست آمده را بیش از 150 میلیون تومان اعلام کرد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۰/۲۵
دست خوش توخدا زندان ابدبیان دنیه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۰/۲۵
دست خوش توخدا زندان ابدبیان دنیه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد