تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن ساعت ۱۸:۲۱ بازدید: 1320      نظرات: 0      کد مطلب: 15706

دلیل صف‌های طویل جایگاه‌های سی‌ان‌جی در مهاباد چیست؟


 
 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، بیش از چند روز است که صف‌های طویلی در جایگاه‌های عرضه‌ی گاز سی‌ان‌اجی بسته می‌شود. دلیل این امر را از محمود تیردادی، رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مهاباد جویا شدیم.

تیردادی به هاژه می‌گوید: تجهیزاتی که در عرضه‌ی گاز سی‌ان‌جی بکار می‌رود پر فشار هستند و میزان استهلاک آن‌ها بسیار است. برخی از جایگاه‌ها نیز به دلیل انجام مکانیزم‌های استانداردسازی فعالیت خود را متوقف کرده‌اند. جایگاه کارون فعلا به دلیل تعمیرات اساسی خاموش است. امیداریم که به زودی تعمیرات تمام شود و جایگاه دوباره راه‌اندازی شود.

تیردادی در ادامه به هاژه می‌گوید: در حال حاضر 7 جایگاه مشغول به فعالیت هستند و تنها یکی از جایگاه‌ها (جایگاه بلوار پرستار) فعالیتش متوقف شده است. با توجه به این که ظرفیت این جایگاه زیاد است و عرضه‌ی بسیاری را پوشش می‌دهد، این امر باعث شده که بر سایر جایگاه‌ها تاثیر بذارد و شاهد صف در این جایگاه‌ها باشیم.

تیردادی در رابطه با این سوال که چه زمانی جایگاه بلوار پرستار مجددا شروع به کار می‌کند به هاژه می‌گوید: با توجه به این که قطعات جایگاه‌های سی‌ان‌جی وارداتی هستند، شروع مجدد فعالیت جایگاه به تامین قطعات بستگی دارد و فعلا معلوم نیست جایگاه به چه قطعاتی نیاز دارد.

جایگاه کارون در بلوار پرستار مهاباد قرار دارد و فعالیت آن از 8 روز قبل متوقف شده است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد