تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۶ بهمن ساعت ۱۸:۰ بازدید: 2066      نظرات: 1      کد مطلب: 15713

آخرین وضعت انتقال نمایشگاه‌های خودر مهاباد به شهرک صنفی کاوه


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد آخرین وضعیت انتقال نمایشگاه‌های خودرو به شهرک صنفی کاوه را تشریح کرد.

محمد جهین، در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بعد از گذشت 16 سال، تمام امکانات زیربنایی در شهرک صنفی کاوه آماده شده و آماده بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های خودرو یکی از صنوف آلاینده سطح شهرمی‌باشند، افزود: بنا به دستور فرمانداری در جلسه کارگروه ساماندهی صنوف آلاینده، ساماندهی 3 خیابان پرترافیک محمد قاضی، سرداران و آرمان(پیام نور) شهر مصوب و در دستور کار جدی قرار دارد.

جهین تصریح کرد: بر اساس مصوبات این کارگروه هرگونه صدور مجوز برای فعالیت نمایشگاه‌های خودرو در این 3 خیابان ممنوع اعلام شده و واحدهای بدون پروانه که در این خیابان مستقر هستند پلمب می‌شوند.

وی اضافه کرد: همزمان با انتقال نمایشگاه‌های خودرو در سطح شهر، 3 رسته مکانیکی، نجاران و فلزکاران نیز در راسته‌ای دیگر در شهرک صنفی کاوه مستقر می‌شوند که در حال حاضر تعدادی از این واحدها نیز در این شهرک فعالیت می‌کنند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: به شهرداری مهاباد پیشنهاد شده بعد از تفاهم با اداره مسکن و شهرسازی، این زمینها به اداره صنعت معدن و تجارت واگذار شود، تا فاز دوم این شهرک نیز با توجه به وجود امکانات زیربنایی آماده بهره‌برداری شود.

وی افزود: در دو هفته گذشته 9 واحد نمایشگاهی در 3 خیابان پر ترافیک شهر پلمب شده که از این تعداد 6 واحد به شهرک صنفی منتقل شده‌اند.

جهین در پایان تصریح کرد: ظرفیت راسته نمایشگاه‌های خودرو در شهرک صنفی به 50 واحد است که درحال حاضر 20 واحد در آن مستقر هستند و ظرفیت برای انتقال 30 واحد دیگر فراهم است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

فرهاد ۱۳۹۹/۱۱/۷
زور عالیه سپاس

نظر خود را براي ما ارسال كنيد