تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن ساعت ۱۳:۱۲ بازدید: 4522      نظرات: 0      کد مطلب: 15728

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد تغییر کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور معاونت درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در فرمانداری این شهر برگزار گردید.

 

در این مراسم از زحمات دکتر امیر بهزاد تقدیر شد و طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر بهاءالدین حسینی به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد منصوب شد.

دکتر امیر بهزاد در این مراسم با ارئه گزارشی از آخرین وضعیت زیرساخت‌های سلامت شهرستان و کرونا اظهار کرد: از خرداد ماه سال 1398 مدیریت شبکه بهداشت و درمان را بر عهده گرفته و در این مدت هرآنچه در توان بوده به ویژه در حوزه مبارزه با ویروس کرونا بکار گرفته است.

 

وی با تقدیر از نقش خیرین شهرستان مهاباد افزود: در عرض 1 سال گذشته بیش از 19 میلیارد تومان توسط دانشگاه علوم پزشکی و خیرین شهرستان جهت تجهیز بیمارستان مهاباد و تقویت حوزه سلامت کمک شده است.

بهزاد ضمن آرزوی موفقیت برای مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد، از مدیران واحدهای تابعه شبکه بهداشت و درمان، کادر درمان، مسوولان و شهروندان مهاباد حلالیت طلبید.

دکتر حسنی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی نیز ضمن موفقیت برای هر دو مدیر شبکه بهداشت و درمان، خواستار اجرای مدیریت سیستمی و استفاده از تمامی پتانسیل‌ها شد.

 

وی با ابراز نگرانی از احتمال شیوع پیک چهارم کرونا افزود: در هر موج جدید کرونا شمار مبتلایان و افراد بستری شده 2 برابر افزایش یافته و در پیک چهارم این نگرانی وجود دارد که زیرساخت‌های استان جوابگوی نیاز تمامی بیماران نباشد.

عارف خدرلو فرماندار مهاباد نیز در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات دکتر امیر بهزاد برای دکتر بهاءالدین حسینی مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان مهاباد آرزوی توفیق کرد.

 

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا از همراهی شهروندان و بازاریان مهاباد نیز تشکر کرد و افزود: مهاباد تنها شهرستانی بود که پیش از همه شهرها نماز جمعه را برای حفظ سلامت شهروندان تعطیل کرد و آخرین شهری هم بود که برگزاری نماز جمعه را از سر گرفت.

خدرلو تصریح کرد: علی‌رغم اجازه بازگشایی تالارهای پذیرایی در تمامی شهرها، بازاریان مهاباد در اقدامی خودجوش بازگشایی تالارهای پذیرایی را به اول اسفند موکول کردند که نشان دهنده همراهی بازاریان شهرستان علی‌رغم تحمل هزینه‌های اقتصادی است.

فرماندار مهاباد در ادامه با اشاره به نقش خیرین شهرستان در کمک به کادر درمانی و بیمارستان این شهر اظهار کرد: بیمارستان موقت در سطح استان و کشور به نمونه‌ای ماندگار تبدیل شد.

وی افزود: علی‌رغم مبارزه جدی با این ویروس مدتی است عادی انگاری کرونا در شهرستان نگران کننده شده، لذا از تمامی شهروندان می‌خواهیم پروتکل‌های بهداشتی را بصورت جدی رعایت کنند.

عارف خدرلو در ادامه انتظارات شهروندان و مسوولان را از مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان تشریح کرد و گفت: تکمیل و افتتاح دانشکده پرستاری این شهرستان که 96 درصد پیشرفت فیزیکی دارد یکی از مطالبات جدی شهروندان است و امیدواریم حداکثر در چندماه آینده با توجه به مساعدت دانشگاه علوم پزشکی افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: تجهیز و تعمیرات بیمارستان فعلی و پیگیری احداث بیمارستان جدید مهاباد از دیگر مطالبات شهروندان است و ضمن آن باید استفاده از پتانسیل خیرین، استفاده از نیروی جوان جهت مدیر پروری و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای عبور از بحران‌ها از دیگر مطالبات شهروندان و مسوولان از مدیر جدید این اداره می‌باشد.

بهاءالدین حسینی مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های دکتر امیر بهزاد، میانه‌روی، توجه به منابع انسانی و احقاق حقوق شهروندان را از برنامه‌های اصلی خود اعلام کرد و گفت: کرونا ضمن به چالش کشیدن مدیریت کلیشه‌ای بخش بهداشت و درمان ، مدیریت جهادی را به مبارزه طلبیده و در این راه تلاش خواهیم کرد بهترین خدمات را ارائه دهیم.

 
به گزارش هاژه،  دکتر بهاءالدین حسینی، متولد 1338 و از سال 1367 تا 1388 بمدت 17 سال مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد بوده و 4 سال نیز مدیریت مرکز بهداشت این شهرستان را برعهده داشته است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد