تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن ساعت ۱۴:۱۲ بازدید: 4380      نظرات: 0      کد مطلب: 15729

کلاهبردار حرفه‌ای در مهاباد دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این انتظامی خبر داد.

سرهنگ ستاد محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درپی وصول چندین پرونده نیابتی از سایر استانهای کشور، مبنی بر کلاهبرداری با شیوه تبلیغات شرکت واردات و صادرات در فضای مجازی برای جلب نظر کارخانه داران و افراد متمکن، رسیدگی به موضوع در دستور کار نیروی انتظامی این شهر قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی وتحقیقات گسترده موفق به شناسایی فرد مورد نظر شده و در یک عملیات منسجم پلیسی فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

سرهنگ توحیدی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های صورت گرفته ضمن اعتراف به جرم خود گفته: با تبلیغات یک شرکت واردات و صادرات درفضای مجازی برای جلب نظر کارخانه داران و افراد متمکن و خرید کالاهای آنان مانند مبلمان، میز، تلویزیون با چک‌های افراد بی بضاعت و فروش این اقلام در سایر شهرستانها، اقدام به کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: متهم با فروش اجناس به زیر قیمت بازار به کلاهبرداری به ارزش 5 میلیارد تومان اعتراف کرد و در نهایت با تشکیل پرونده مقدماتی، متهم تحویل مراجع قضایی گردید.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد