تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۹:۳ بازدید: 1094      نظرات: 0      کد مطلب: 15756

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در سومین روز از دهه مبارک فجر محفل انس با قرآن کریم در مسجد جامع مهاباد برگزار گردید.
این مراسم به همت کمیته قرآن، مراسم و تشکل‌های اسلامی ستاد دهه مبارکه فجر با مشارکت نهادهای این کمیته برگزار شد.
محمد ارجمندی مسوول دفتر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد و کمیته مراسم و تشکل‌های اسلامی ستاد دهه فجر شهرستان مهاباد در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این مراسم 4 قاری قرآن به تلاوت آیات قرآن کریم پرداختند.

 
وی افزود: در پایان مراسم به 3 نفر از شرکت کنندگان هم به قید قرعه، جوایزی اهدا شد.
ارجمندی تصریح کرد: یکی از وظایف این کمیته که متشکل از ادارات اوقاف و امورخیریه، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش است، همیاری و هماهنگی لازم در خصوص اجرای مراسمات ویژه دینی و قرآنی می‌باشد که چندین برنامه فرهنگی و دینی را در طول دهه مبارکه فجر مورد نظر و تدارک قرار داده‌اند.
لازم به ذکر است، مدیران و ذی‌صلاحان فرهنگی و مربیان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد داخل شهر از بیشترین شرکت کنندگان این مراسم بودند که با حضور مسئولان شهرستان مهاباد در مسجد جامع ترتیب یافت.
همچنین اداره آموزش و پرورش مهاباد نیز به طور مستقیم این برنامه قرآنی را از طریق شبکه شاد مورد پوشش قرار داده بود که با استقبال ویژه دانش آموزان قرار گرفت.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد