تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۲:۳۸ بازدید: 1375      نظرات: 0      کد مطلب: 15760

افتتاح 29 پروژه عمرانی و خدماتی در بخش مرکزی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بخشدار بخش مرکزی مهاباد از افتتاح 29 پروژه با اعتباری نزدیک به 9 میلیارد تومان در این بخش خبر داد.

سلیمان پاکزاد، در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار کرد: در دهه فجر امسال، 29 پروژه عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر  8 میلیارد و 600 میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی افزود: بخش عمده این پروژه‌ها زیرساختی مربوط به اجرای طرح‌های برق، آبرسانی، گازرسانی ، مخابرات و مدرسه سازی، مقاوم سازی مسکن روستایی و آسفالت راه و معابر روستای است.

پاکزاد تصریح کرد: شاخص‌ترین پروژه‌هایی که در دهه فجر امسال در بخش مرکزی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، پروژه گازرسانی به 10 روستای این بخش است که با افتتاح این پروژه 500 خانوار روستایی با جمعیتی بالغ بر 2 هزار و 100 نفر از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

وی اضافه کرد: از دیگر پروژه‌های شاخص که در طول این ایام به بهره‌برداری می‌رسد، پروژه آبرسانی به 10 روستای بخش مرکزی شهرستان مهاباد است که با افتتاح این پروژه 25 هزار نفر در روستاهای این بخش از آب شرب پایدار و تصفیه شده بهره‌مند خواهند شد.

بخشدار بخش مرکزی مهاباد با بیان اینکه مدرسه مجهز روستای خورخوره نیز در چند روز آینده با حضور مقامات رده‌بالای استانی افتتاح خواهد شد اظهار کرد: در بخش مسکن روستایی نیز 110 واحد روستایی مقاوم سازی شده که در دومین روز از دهه مبارک فجر به افتتاح شدند.

وی افزود: در حوزه کشاورزی و دامپروری نیز چندین پروژه توسط بخش خصوصی با استفاده از تسهیلات دولتی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده‌اند.

پاکزاد در پایان تصریح کرد: با افتتاح و به بهره‌برداری از این طرح‌ها شاهد تحولی در توسعه بخش‌های زیرساختی، خدماتی و زیربنایی خواهیم بود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد