تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۸:۳۲ بازدید: 1307      نظرات: 1      کد مطلب: 15781
با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان

بیش از 20 پروژه در بخش خلیفان مهاباد افتتاح می‌شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بخشدار بخش خلیفان مهاباد از افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن بیش از 20 پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در سطح روستاهای این بخش خبر داد.

علی بیژن‌فر، بخشدار بخش خلیفان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در دهه مبارک فجر امسال، بیش از 20 پروژه مختلف خدماتی، زیرساختی، کشاورزی و ورزشی در روستاهای این بخش افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی افزود: افتتاح راه روستایی سویناس به ماژگه بطول 5 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان، افتتاح آسفالت روستایی گرده‌بردان به بیرم به طول 4 کیلومتر جزو پروژه‌های راه و حمل و نقل روستایی هستند که با حضور مسوولان رده بالای کشوری ادامه مسیر نیز کلنگ زنی خواهد شد.

بیژن‌فر تصریح کرد: طرح آبیاری تحت فشار نیز در سطح 6 هکتار در 4 روستای این بخش و پروژه لایروبی قنات با اعتبار نزدیک به 60 میلیون تومان از دیگر پروژه‌های بخش کشاورزی این بخش است.

بخشدار بخش مرکزی از افتتاح پروژه سالن ورزشی خلیفان در روزهای آینده خبر داد و گفت: این سالن ورزشی بعد از 2 دهه، از چند سال گذشته عملیات نوسازی و بهسازی آن شروع شده و با اعتباری نزدیک به 5 میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: افتتاح پروژه پوشش اینترنت پرسرعت به 50 روستا، احداث پل عشایری در قلات سنان،و ایجاد روشنایی در معابر چند روستا از دیگر پروژه‌هایی است که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

علی بیژن‌فر، تصریح کرد: علاوه بر پروژه‌های مخابرات و برق که بصورت متمرکز در سطح شهرستان اعلام می‌شود، مجموع اعتبار پروژه‌هایی که در ایام مبارک دهه فجر امسال در بخش خلیفان افتتاح می‌شوند به 15 میلیارد تومان می‌رسد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سامان ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
سالن ورزشی خلیفان هنوز تموم نشده الکی افتتاح میکنن ,قرار بود 22بهمن پارسال افتتاح بشه بعد یه سال هنوزم تکمیل نیست

نظر خود را براي ما ارسال كنيد