تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۸:۲۴ بازدید: 3253      نظرات: 0      کد مطلب: 15787

جسد جوان ربطی پس 45 روز پیدا شد


 

 
بر اساس گزارش‌ها، جسد جوان ربطی پس از 45 روز در سد سردشت پیدا شد. پویا ابراهیمی، که از اوایل دی‌ماه سال جاری به خانه مراجعت نکرده بود، دیروز جسدش به طور اتفاقی در تور یکی از ماهیگیران گیر می‌کند و با شناسایی خانواده‌اش برای طی مراحل قانونی به بیمارستان امام خمینی سردشت منتقل می‌شود.

مسئول آتش‌نشانی ربط، برای توضیح و ارائه‌ی جزئیات حاضر به مصاحبه نشد منتها رحمان احمدی، مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مهاباد در این زمینه به هاژه می‌گوید: پس از با خبر شدن از موضوع، تیم آتش‌نشانی مهاباد برای همکاری و جستجو در سد سردشت به مدت 5 روز، در سد سردشت مستقر شد.

احمدی در ادامه می‌گوید:  اکیپی 4 نفره از مهاباد به محل حادثه اعزام شدند. متاسفانه از یک سو به دلیل اینکه خانواده ابراهیمی از غرق شدن پویا در سد مطمئن نبودند و از سویی دیگر محدوده‌ی غرق شدن او در جغرافیای بزرگ این سد مشخص نبود، جسد او در آن زمان پیدا نشد.

احمدی در ادامه با اشاره به مشکلات و کمبود امکانات در اکیپ غواصی اعزام شده می‌گوید: واقعیت این است که با توجه به عدم وجود امکانات، غواص‌های ما نمی‌توانستند در این فصل سرما عملیات جستجو را آنچنان که باید انجام دهند. هر چند که با استفاده از دوربین مخصوص نیز جستجوها با همکاری نهادهای دیگر ادامه داشت منتها تلاش‌ها بی‌نتیجه بود.

تاکنون جزئیات حادثه و دلایل آن مشخص نشده است. یکی از مخاطبان ربطی هاژه، عدم وجود گارد ریل و حفاظ‌های مناسب در جاده‌های این شهر را دلیل بروز چنین حوادثی می‌دانند.

سال گذشته نیز با ناپدید شدن 2 جوان، جستجوها در سد سردشت آغاز شد. پس از مدتی مشخص شد که خودروی آن‌ها در سد سردشت غرق شده و جسد هر 2 جوان در حالی که در داخل خودرو بودند، پیدا شد.

سد خاكی سردشت دارای 30 كیلومتر طول است و از این سد برای آب شرب سردشت و ربط و همچنین نیز برای آبیاری اراضی پایین دست استفاده می‌شود.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد