تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۲۱:۳۷ بازدید: 1251      نظرات: 0      کد مطلب: 15789
تجلیل از کشاورزان و تولیدکنندگان نمونه استانی

افتتاح 30 طرح جهاد کشارزی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز گذشته همزمان با مرکز استان سی و پنجمین مراسم تحلیل از تولیدکنندگان برتر استانی با حضور فرماندار مهاباد، امام جمعه شهرستان و جمعی از مسوولان مهاباد برگزار گردید.

در هشتیمن روز از دهه مبارک فجر، طی مراسمی در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد، از 10 کشاورز و تولید کننده برتر شهرستان مهاباد که در سطح استان آذربایجان غربی به عنوان نمونه استانی معرفی شده‌اند تجلیل به عمل آمد.

جعفر ایمانیان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه از افتتاح 30 طرح کشاورزی دامپروری در ایام دهه فجر امسال خبر داد و گفت: تعداد ۳۰ طرح درسطح 56.2 هکتار با اعتبار 1 میلیارد و 108 میلیون تومان که 671 میلیون تومان آن کمک بلاعوض دولتی بوده در سطح شهرستان مهاباد افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: تعداد 5 طرح کشاورزی تحت فشار نیز در بخش خلیفان مهاباد در سطح 5.9 هکتار با اعتبار 128 میلیون و 500 هزار تومان با کمک بلاعوض 74 میلیون و 400 هزار تومان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

ایمانیان تصریح کرد: برای اجرای 2 پروژه لایروبی قنات در خلیفان و برده‌رشان نیز اعتباری بالغ بر 149 میلیون و 500 هزار تومان هزینه شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: یک پروژه پرواربندی بره 500 راسی نیز با اعتبار 1 میلیارد و 150 میلیون تومان در این ایام به بهره‌برداری خواهد رسید.

جعفر ایمانیان در پایان اظهار کرد: مجموع اعتبار پروژه‌های افتتاحی جهاد کشاورزی در دهه مبارک فجر شامل آبیاری تحت فشار، لایروبی قنات و پرواربندی گوساله بالغ بر 2 میلیارد و 407 میلیون تومان است و مجموع اعتبارات هزینه شده برای پروژه‌های افتتاحی کمیته روستایی و عشایری در شهرستان مهاباد بالغ بر 8 میلیارد 881 میلیون تومان است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد