تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۴ بهمن ساعت ۱۹:۲۸ بازدید: 1190      نظرات: 0      کد مطلب: 15803
پیام نور مهاباد میزبان آزمونی دیگر برای اسخدام

رقابت 700 داوطلب جنوب استان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و درمان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، صبح امروز آمادگی علمی بیش از هفتصد دواطلب شهرهای جنوب استان در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و درمان در مهاباد ارزیابی شد.

معروف خلیلی رییس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این آزمون که صبح امروز همزمان با سراسر کشور در این مرکز دانشگاهی برگزار شد حدود ۷۰۰داوطلب آقا (۴۴٪) و خانم ( ۵۶٪) در رشته‌های مختلف شغلی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره وضعیت محل‌های برگزاری آزمون در این شهرستان، افزود: با نظارت و همکاری مسئولین شبکه بهداشت و درمان مهاباد و سایر ادارات مربوطه یکروز قبل از آزمون تمهیدات بهداشتی لازم از جمله گندزدایی و ضدعفونی سالن‌ها و محل‌های برگزاری آزمون و تعبیه محلول‌های ضدعفونی اتخاذ شده است.

فرخی نماینده و ناظر سازمان سنجش نیز ضمن بازدید از محل‌های برگزاری آزمون قبل و حین آزمون عملکرد این حوزه را به لحاظ رعایت استانداردهای سازمان سنجش و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطلوب ارزیابی و از انسجام و همدلی مجموعه مدیریتی و کلیه عوامل اجرایی آزمون که منجر به برقراری فضایی ایمن توام با آرامش خاطر برای داوطلبین شده بود تقدیر نمود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد