تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۱:۵۶ بازدید: 6235      نظرات: 5      کد مطلب: 15833

چهار پرسنل داروخانه هلال احمر مهاباد دستگیر شدند


 

در راستای ورود دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی به منظور شفاف‌سازی و مبارزه با فاسد اداری و اقتصادی، این‌بار سلامت اداری داروخانه جمعیت هلال احمر شهرستان مهاباد، طی چند روز گذشته مورد بازرسی و تفحص قرار گرفت.

یک منبع آگاه به هاژه می‌گوید که در این رابطه 4 نفر از پرسنل داروخانه‌ی هلال احمر مهاباد به منظور بررسی سلامت اداری و تحقیقات، دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفتند.

این منبع آگاه با اشاره به این موضوع که تحقیقات در این زمینه در جریان است به هاژه می‌گوید که فعلا 1 نفر از افراد دستگیر شده آزاد و 3 نفر دیگر کماکان برای تکمیل پرونده و ادامه‌ی تحقیقات در بازداشت بسر می‌برند.

 تلاش‌های هاژه برای پیگیری موضوع و کسب اطلاعات بیشتر از طریق گفتگو با رئیس جمعیت هلال احمر مهاباد، راه به جایی نبرد. تماس‌های مکرر هاژه با رئیس جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌غربی نیز نتیجه‌ای دربر نداشت.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
انشآاله هرچه دزد گیر بیفته
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
باسلام وخسته نباشید نظر من اینست که در رابطه با چه‌چیزی دستگیر شدهاند شفاف سازی بشه در ضمن هر وقت هم برای هر داروی که مراجعه میکنی با ناراحتی میگن نداریم داروخانه هلال برا ی اینست که تمام اقلام داروی دارند ولی متاسفانه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
دزدی مد شده انگاری وندزدیدن بی عرضگی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کاوه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
دستشون درد نکنه این خیانتکارها دستگیر کردند بیماری دیابت داشتم حتی یک انسولین بهم نمیدادند تا میرفتم میگفتم نداریم باوجود اینکه من پرونده بیماری خاص داشتم انشاله به سزای اعمال شون برسونند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۱/۲۹
تازه فهمیدن بیچاره ها اون بالایی ها رو بگیرن این گرد و خاک ند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد