تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۴:۴ بازدید: 1464      نظرات: 0      کد مطلب: 15837

کشف 9 دستگاه ماینر تولید بیت‌کوین در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از کشف 9 دستگاه ماینر در یکی از خانه باغ‌های این شهرستان خبر داد.

سهرنگ ستاد محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هازه اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان در پی کسب خبری – مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های تولید ارزی دیجیتال، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد، تعداد 9 دستگاه ماینر در یک خانه باغ در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان نگهداری و مورد استفاده غیر مجاز می‌باشد.

توحیدی تصریح کرد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی، در بازرسی از محل شناسایی شده، 9 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و یک متهم نیز در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه با بیان اینکه ارزش دستگاه‌های مکشوفه 50 میلیون تومان است، اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل داده شد.

سرهنگ محمد توحیدی در ادامه با بیان اینکه هرگونه حمل بار کود شیمیایی باید مجوز تردد در محورهای مواصلاتی را داشته باشد، از توقیف یک خودروی وانت نیسان حامل کود شیمیایی در محور اصلی مهاباد – نقده خبر داد و گفت: در استعلام صورت گرفته مشخص شد، خودروی مذکور دارای حکم قضایی توقیف از امورمالیاتی شهرستان تبریز می‌باشد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و پرونده مقدماتی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد