تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۲۰:۳۴ بازدید: 2716      نظرات: 1      کد مطلب: 15891

رییس دادسرای نظامی مهاباد تغییر کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور دادستان نظامی آذربایجان غربی و جمعی از مسوولان استانی و شهرستان، مراسم تکریم و معارفه ریاست دادسرای نظامی شهرستان مهاباد در فرمانداری این شهر برگزار گردید.
 
 
در این مراسم سجاد عباسی به عنوان رییس جدید دادسرای نظامی ناحیه مهاباد معرفی و از خدمات بهروز میرعلیزاده در ۲ سال مدیریت در این ناحیه قدردانی شد.
 
 
 
رسول صبحدل دادستان نظامی آذربایجان غربی گفت: پیشگیری از وقوع جرم فرایندی جدی است که از اولویت‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح به شمار می رود.
 
 
 
وی با تاکید بر رعایت تکریم ارباب رجوع در این سازمان افزود: آشنایی کامل ضابطان به حقوق ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی به عنوان یک اصل مهم در سازمان قضایی مورد تاکید قرار گرفته است.
 
عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: رسالت اصلی پیامبر اکرم، اجرای عدالت در جهان هستی بود و در تمام صفحات قرآن کریم، عدالت نمایان است.
 
 
وی با اشاره بر اینکه کوتاهترین راه رسیدن به خداوند، قضاوت عدالت محوری است، افزود: خداوند به صراحت بر اجرای عدالت امر کرده و انتظار می‌رود اجرای عدالت در این ناحیه نیز سرلوحه تمام امور قرار گیرد.
 
عارف خدرلو فرماندار مهاباد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه، امنیت یکی از لازمه‌های اصلی توسعه همه جانبه شهرستان است، اظهار کرد: این شهرستان در سایه این امنیت پایدار توانسته است به توسعه و پیشرفت خوبی دست پیدا کند به طوری که در سال های اخیر چهار هزار میلیارد تومان در مسیر آبادانی و توسعه این شهرستان هزینه شده است.
 
 
 
وی ضمن تقدیر از مراجع قضایی برای برخورد با مفاسد اقتصادی، افزود: امیدواریم دستگاه قضایی با سایر افرادی که تخطی کرده‌اند، برخورد نماید.
 
به گزارش هاژه، دادسرای نظامی ناحیه مهاباد از سال 1373 در این شهرستان تأسیس شده است و رسیدگی به پرونده‌های قضایی جنوب استان در بخش نظامی را بر عهده دارد.




ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

حجت الله ۱۴۰۱/۸/۲۰
سال ۷۲ شروع به کار کرد منم اولین سربازش بودم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد