تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۹:۱۴ بازدید: 3240      نظرات: 0      کد مطلب: 15903

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهاباد منصوب شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، همزمان با مراسم تودیع و معارفه بخشداران مهاباد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهاباد نیز معرفی شد.

در این مراسم سلیمان پاکزاد که بمدت 6 سال بخشداری بخش مرکزی شهرستان مهاباد را برعهده داشت، به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار مهاباد معرفی و منصوب شد.

عارف خدرلو فرماندار شهرستان مهاباد در این مراسم با اشاره به دستورالعمل وزارت کشور در خصوص بکارگیری افراد متخصص و از بدنه این وزارت برای تصدی پست‌های کلیدی در فرمانداری‌ها اظهار کرد: با توجه به تخصص و تجربه سلیمان پاکزاد که مدت طولانی در بخشداری بخش مرکزی فعالیت داشته، به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری این شهر انتخاب شده است.


 

وی افزود: معاونت سیاسی فرمانداری، به عنوان شخص اول بعد از فرماندار در خصوص مسایل شهرستان، اظهار نظر و تصمیم گیری خواهد کرد.

 خدرلو تصریح کرد: انتخابات پیش رو مهمترین رویداد سال آینده خواهد بود و این مسوولیت نیز بر عهده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خواهد بود.

به گزارش هاژه، سلیمان پاکزاد، متولد سال 1358 مهاباد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی است.


 

وی مدت 19 سال است که به استخدام وزارت کشور درآمده و از سال 1394 به عنوان بخشدار بخش مرکزی مهاباد مشغول به فعالیت بوده است.

وی در سال 1398 به عنوان بخشدار نمونه استان آذربایجان غربی معرفی شد.

 

سلیمان پاکزاد پیشتر به عنوان کارشناس سیاسی در بخشداری‌ها و فرمانداری‌های بانه و سقز نیز مشغول به فعالیت بوده است.

عصر امروز طی مراسمی در سالن فرمانداری این شهرستان، از زحمات چند ساله وی در بخشداری بخش مرکزی شهرستان تقدیر شد و طی حکمی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهاباد معرفی گردید.

 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد