تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۱۵ اسفند ساعت ۲۰:۲۸ بازدید: 1088      نظرات: 0      کد مطلب: 15914

دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد میزبان آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۹


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، صبح امروز، آزمون دکتری تخصصی با حضور بیش از 600 نفر از جنوب آذربایجان غربی امروز به میزبانی مهاباد برگزار شد.
دکتر معروف خلیلی نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش و رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد در گفتگو با خبرنگار هازه اظهار کرد: در این آزمون که امروز همزمان با سراسر کشور در این حوزه دانشگاهی برگزار شد ۶۱۲ داوطلب خانم و آقا در گروه‌های امتحانی مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند. 
وی افزود: جهت رفاه حال داوطلبین گرامی و آسودگی خاطر آن‌ها خوشبختانه با هماهنگی و نظارت مستقیم و مستمر ستاد شهرستانی کرونا و ادارات ذیربط قبل و حین آزمون نسبت به گندزدایی و ضدعفونی محل‌های برگزاری و اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی اقدامات لازم و بایسته صورت گرفته است.
مرتضوی نماینده و ناظر سازمان سنجش مستقر در این حوزه امتحانی نیز با بیان اینکه از دو روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به بررسی و نظارت بر زوایای مختلف حوزه‌ امتحانی اقدامات لازم صورت گرفته گفت: مجموعه مدیریتی و عوامل اجرایی حاضر در این آزمون با وحدت و همدلی، مسئولیت‌پذیری و انسجام کاری نسبت به رعایت کامل استانداردهای کمی و کیفی و پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان سنجش جهت اجرای هر چه بهتر این آزمون تلاش مضاعف نموده‌اند که جای تقدیر و تشکر دارد.
جمعی از مسئولین شهرستان نیز طی بازدید از نحوه برگزاری آزمون، اقدامات کمی و کیفی صورت گرفته در راستای آرامش خاطر داوطلبین و اجرای دستورالعمل‌های سازمان سنجش را خوب ارزیابی نموده و از محیط آرام و بدون دغدغه فراهم شده توسط عوامل اجرایی و نظارتی تقدیر نمودند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد