تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ اسفند ساعت ۱۷:۴۹ بازدید: 1143      نظرات: 0      کد مطلب: 15948

مشکلات برق در خلیفان برطرف می‌شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان غربی از احداث پست 132 فشار قوی خلیفان برای حل مشکلات روستاهای این بخش خبر داد.

اکبر حسن بگلو که در سفری یک روزه به مهاباد سفر کرده بود در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با استفاده از پتانسیل بیمه کوثر در رابطه با حادثه آتش سوزی بازارچه قدیم، از حداکثر تعهد بیمه در کمترین زمان استفاده شد.


 

وی با اشاره به تلاش برای رفع مشکلات برق در بخش خلیفان، افزود: با پیگیری مسوولان شهرستان و نماینده مدرم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، پست فشار قوی برق به منظور رفع مشکلات روستاهای اطراف در بخش خلیفان مهاباد احداث می‌شود.

حسن بگلو تصریح کرد: قبل از شروع فصل تابستان با تخصیص زمین عملیات اجرایی آن احداث خواهد شد که با احداث آن ضمن افزایش سطح ولتاژ از میزان خاموشی‌ها کاسته می‌شود.

حسن بگلو با اشاره به تبدیل سیم‌های مسی به کابل‌های خود نگهدار در شبکه برق مهاباد، تصریح کرد: درحال حاضر 33 کیلومتر از شبکه برق مهاباد اصلاح شده است.

وی اضافه کرد: در سال جدید نیز 70 کیلومتر از شبکه توزیع برق مهاباد نیز به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد تا خاموشی‌ها به حداقل برسد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان آذربایجان غربی در ادامه اظهار کرد: با توجه به مشکلات روشنایی در سطح شهر مهاباد، تعداد 2 هزار چراغ روشنایی نصب شده و در سال بعد نیز 2 هزا چراغ دیگر در قسمتی که روشنایی آن جزو تعهدات شرکت برق است، نصب خواهد شد.

پیشتر جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با هاژه میزان اعتبار جذب شده جهت احداث پست 132 فشار قوی خلیفان را 60 میلیارد تومان اعلام کرده بود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد