تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۲ اسفند ساعت ۱۷:۵۵ بازدید: 1625      نظرات: 0      کد مطلب: 15959

آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان مهاباد تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان مهاباد را تشریح کرد.

محسن خادمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از لحظاتی پیش بارش باران در شهرستان شروع شده و در تمامی محورهای شهرستان بارش شدید باران، تگرک، مه گرفتگی و بارش برف  در محور سردشت و  همچنین بارش تگرگ در جاده برهان گزارش شده است.

وی افزود: از دقایقی قبل بارش برف در محور مهاباد _ سردشت شروع شده و نیروهای این اداره برای عملیات برفروبی اعزام شده‌اند، همچنین مه غلیظ در گردنه زمزیران بطول 5 کیلومتر گزارش شده است.

خادمی تصریح کرد: هم‌اکنون در محور مهاباد – بوکان(برهان) بارش شدید تگرگ، برف و باران گزارش شده است و پیش‌بینی می‌شود تا لحظاتی دیگر به علت کاهش دما و بارش برف، مه غلیظ این محور را فرا بگیرد.

وی اضافه کرد: رانندگان خودروها به ویژه خودروهای ترانزیتی در محور مهاباد – سردشت، زنجیر چرخ بهمراه داشته باشند، چراکه در برخی نقاط به علت بارش برف و برودت هوا، تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مهاباد به شهروندان توصیه کرد: از سفرهای غیر ضروری و تردد در محور مهاباد – سردشت خودداری کند و در صورت سفر ضمن اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی، و برف پاکن خودرو، زنجیر چرخ، جیره خشک و سوخت کافی بهمراه داشته باشند.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد