تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۲ اسفند ساعت ۱۹:۱۸ بازدید: 1817      نظرات: 0      کد مطلب: 15960

آخرین آمار ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای مهاباد از زبان معاون فرماندار


 

بە گزارش پایگاه خبری هاژە، در پایان روز سوم فرآیند ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی، معاون امنیتی-سیاسی فرماندار مهاباد آخرین آمار تعداد داوطلبینی کە ثبت‌نام خود را نهایی کردەاند را اعلام کرد.

دکتر سلیمان پاکزاد گفت: تاکنون در این شهرستان، ۱۲ داوطلب کاندیداتوری انتخابات شورای اسلامی شهر با میانگین سنی ۲۸ تا ۳۳ سال کە یک نفر از این تعداد با مدرک فوق دیپلم، شش نفر با مدرک لیسانس، چهار نفر با مدرک فوق لیسانس و یک نفر با مدرک دکتری ثبت نام خود را نهایی کردەاند.

معاون فرماندار ویژه شهرستان مهاباد عصر روز جمعه با اشاره به وضعیت چهارمین روز از وضعیت ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در مهاباد افزود: از تعداد دوازدە نفر ثبت نامی، نه نفر (یک نفر اینترنتی) در شهر مهاباد و سه نفر در شهر خلیفان بودەاند اما در شهر گوگ تپه تاکنون ثبت نامی نداشتەایم.

پاکزاد اظهار کرد: با توجه به شرایط مقابله با کرونا توصیه می‌کنیم داوطلبان ثبت نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی ثبت نام غیرحضوری را به سایر روش‌ها ترجیح دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ٢۶ اسفند ١٣٩٩ می‌توانند با مراجعه به فرمانداری مهاباد روند ثبت نام خود را در ششمین انتخابات شوراهای شهر و روستا تکمیل کنند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد