تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۶:۴۸ بازدید: 1202      نظرات: 0      کد مطلب: 15964

ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام برگزار می شود


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام به همت انجمن موسیقی استان ایلام با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، با بیان این مطلب، اظهار کرد: ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام در  محورهای موسیقی دستگاهی ایران (گروه نوازی - تکنوازی)، موسیقی بومی و محلی استان ایلام (گروه نوازی - تکنوازی) و  موسیقی کلاسیک جهانی (تکنوازی) برگزار می شود.
«عمران خودآموز» تصریح کرد: پویایی انجمن موسیقی استان در راستای اهداف و مسئولیت های ذاتی، توانمندسازی هنرمندان و گروه های فعال موسیقی استان در عرصه های گروه نوازی و تکنوازی و ایجاد پویایی بین آن ها، معرفی، کشف و حمایت استعداد های جوان استان در حوزه موسیقی، ایجاد شور و نشاط و امید در جامعه موسیقی، تشویق هنرمندان جوان و خلاق در عرصه آفرینش هنری و خلاقانه،  تقویت بنیه گروه های فعال در حوزه موسیقی و بهره گیری از اساتید و هنرمندان مجرب استان در قالب شورای فنی  و هیئت داوران از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی با بیان این اینکه این جشنواره در بخش های گروه نوازی (رقابتی)، آفرینش خلاقانه در تکنوازی (غیررقابتی) و اجرا و تجلیل از پیشکسوتان (جنبی) برگزار می شود، تصریح کرد: فراخوان این جشنواره در سطح استان و  مراکز فرهنگی و هنری اعلام شده است و از علاقه مندان برای ارسال اثر و شرکت در این جشنواره دعوت می شود. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه  آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره پایان خردادماه سال ۱۴۰۰ است، افزود: مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره تابستان ۱۴۰۰ برگزار می شود و  علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به انجمن موسیقی استان ایلام واقع در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان مراجعه کنند.
گفتنی است، طی حکمی از سوی «عمران خودآموز» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره ، «جواد یعقوبی» به عنوان دبیر ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام منصوب شده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد