تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۹:۷ بازدید: 1444      نظرات: 0      کد مطلب: 15966
تاکنون هیچ خانمی برای ثبت‌نام شوراها اقدام نکرده است؛

فرماندار مهاباد ابراز تاسف کرد


 
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه چهارمین  کنفرانس خبری ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با حضور عارف خدرلو، فرماندار مهاباد و اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد.
خدرلو در این کنفرانس اظهار کرد: امروز چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا بود. تا امروز 22 نفر جهت تایید نهایی مراحل ثبت‌نام خود به فرمانداری مراجعه کرده‌اند. از این تعداد 18نفر مربوط به حوزه مهاباد و چهار نفر مربوط حوزه خلیفان بودند.
وی افزود: «متاسفاته» با گذشت چهار روز از روند ثبت‌نام، هیچ داوطلبی از حوزه گوک‌تپه جهت نام‌نویسی آمادگی خود را برای حضور در انتخابات اعلام نکرده است.
فرماندار مهاباد در ادامه با ابراز تاسف از حضورکمرنگ بانوان در ثبت‌نام انتخابات تصریح کرد: از مجموع کسانی که ثبت‌نام آن‌ها نهایی شده است، نام هیچ بانویی به چشم ‌نمی‌‌خورد.
او با اشاره به فراهم‌بودن بسترهای اینترنتی افزود: خوشبختانه داوطلبان از امکانات مجازی برای ثبت‌نام بهره لازم را گرفته‌اند و در این بین تنها یک نفر فرایند ثبت‌نام خود را به شیوه تمام حضوری انجام داده است.
شایان ذکر است داوطلبین تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ٢۶ اسفند ١٣٩٩ می‌توانند با مراجعه به فرمانداری مهاباد روند ثبت نام خود را در ششمین انتخابات شوراهای شهر و روستا تکمیل کنند.
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد