تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۴ اسفند ساعت ۱۶:۵۵ بازدید: 1832      نظرات: 0      کد مطلب: 15972
در دیدار فرماندار با کارکنان بنیاد شهید شهرستان اعلام شد

پرداخت حق پرستاری به جانبازان و بیماران صعب العلاج مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به مناسبت روز بنیاد شهید، فرماندار مهاباد با کارنان اداره بنیاد شهید شهرستان مهاباد دیدار کرد.

ناصر روشنفکر رییس اداره بنیاد شهید شهرستان مهاباد در این دیدار اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری پرداخت حق پرستاری به جانبازان و بیماران صعب‌العلاج تحت پوشش این بنیاد آغاز شده است.

 

وی افزود: به بخش عمده‌ای از جامعه هدف مبلغ 900 هزار تومان بابت هزنه‌های پرستاری علاوه بر حقوق ماهیانه پرداخت شده است و این روند ادامه دارد.

روشنفکر تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای تکریم خانواده‌ شهدا و جانبازان، معاینات توسط پزشک معتمد این بنیاد در منزل صورت گرفته و سرکشی به خانواده‌ها برای حل مشکلات بصورت مستمر صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: آمار جانبازان و آزادگان شهرستان مهاباد درحال حاضر 984 نفر است و 1 هزار و 215 فرزند شهید، 285 والدین شهید، 226 همسر شهید شهرستان تحت پوشش این نهاد هستند.

عارف خدرلو فرماندار مهاباد در این دیدار بر تکریم خانواده شهدا و جانبازان شهرستان تأکید کرد و گفت: عدم تبعیض در دیدارها و تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان از مهمترین برنامه‌هایی است که باید همواره مد نظر قرار گیرد.

 

وی با اشاره به لزوم پیگیری مشکلات بخش بیمه افراد تحت پوشش بنیاد شهید شهرستان، افزود: تکریم و ارائه خدمات به خانواده‌های بنیاد شهید شهرستان مهاباد در اولویت قرار دارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد