تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۸ اسفند ساعت ۹:۱۲ بازدید: 1616      نظرات: 1      کد مطلب: 15989

مدیرکل صداوسیمای مهاباد برنامه‌های عید نوروز 1400 در شبکه مهاباد را تشریح کرد


  به گزارش هاژه به نقل از روابط عمومی صداوسیمای مرکز مهاباد، مدیرکل صداو سیمای مرکز مهاباد برنامه‌های ویژه این مرکز در عید نوروز را تشریح کرد.

 بهرام قوی بنیه، ضمن تبریک و گرامیداشت سال نو و ایام و اعیاد شعبانیه در خصوص تولیدات مرکز در این ایام گفت: در واحد سیمای مرکز ویژه برنامه شاد و متنوع «نوروزانه» به تهیه کنندگی رسول رحیمی و کارگردانی حسن مخودی در16 قسمت 90 دقیقه ای تهیه و پخش می شود.
 
 

وی افزود: «کاتی موسیقا» عنوان برنامه ای است که در ایام نوروز هر شب از ساعت 23:20 به مدت 60 دقیقه به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین گرمسیری از سیمای مرکز مهاباد تهیه و پخش می شود.

قوی بنیه تصریح کرد: «یاری دیاری» برنامه ای است که به صورت مسابقه تلفنی در ایام نوروز هر شب از ساعت 20:30 دقیقه به مدت 45 دقیقه به تهیه کنندگی رسول رحیمی از سیمای مرکز مهاباد پخش می شود.

وی در رابطه با برنامه های رادیو در این ایام اضافه کرد: «نوروزانه» ویژه برنامه ای است که در واحد صدای مرکز مهاباد در 15 قسمت120 دقیقه ای در ایام تعطیلات نوروز به صورت زنده از صدای مرکز مهاباد تهیه و پخش خواهد شد.

 مدیرکل صداو سیمای مرکز مهاباد در ادامه اظهار کرد:  «نه وروز له زیده‌که‌م» عنوان ویژه برنامه دیگری است که در ایام نوروز در 13 قسمت 30 دقیقه ای  به تهیه کنندگی نشمیل معروف پور از رادیوی مرکز مهاباد تقدیم مخاطبان خواهد شد.

 وی افزود: ارتباط با مراکز استانها، گزارش و تبریکات مردمی، معرفی نوروز و بهار از زبان شاعران، نوروز در فرهنگ منطقه، پخش بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در خصوص تبیین شعار سال، موسیقی محلی، نمایش طنز، پیام هواشناسی، لطیفه، بهداشت و سلامتی، موسیقی محلی، معرفی نخبگان و افراد  موفق منطقه، حضور هنرمندان، خیرین سلامت و کار آفرینان در برنامه ها، ارتباط با بیمارستان، مسابقه پیامک، گزارش ویژه، معرفی آداب و رسوم نوروزی و ... از بخش های این برنامه هاست.

قوی بنیه تصریح کرد: واحد خبر مرکز نیز گزارش های تصویری و مکتوب را در ایام نوروز در قالب پنج بخش خبری رادیویی و تلویزیونی تهیه و پخش می نماید.  

وی در پایان اضافه کرد: فضای مجازی مرکز هم آیتم های نوروزی به صورت عکس نوشته، خبر متنی و ویدئو کلیپ در  وب سایت و کانال های اجتماعی صدا و سیمای مرکز مهاباد بارگزاری می‌نماید.  

 

                                                                    

                                                                                           
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

میلاد محمدی اقدم ۱۳۹۹/۱۲/۲۸
سلام دست خوشی از برنامه مهاباد واقعا برنامه مهاباد شاد و دوست داشتنی است کاک ابراهیم بومی هم زحمت کش برنامه مهاباد هستش با کاک رسول رحیمی زنده باشید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد