تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۹ اسفند ساعت ۲۲:۱۳ بازدید: 1218      نظرات: 1      کد مطلب: 15993
به همت مرکز نیکوکاری مهرآفرین

توزیع 150 بسته معیشتی در بین اقشار ضعیف مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس هیأت عامل این موسسه خیریه مهرآفرین از توزیع 150 بسته معیشتی در بین اقشار آسیب پذیر شهرستان مهاباد خبر داد.

جمیله ابوبکری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: تعداد 150 بسته معیشتی در قالب چهارمین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی در بین  اقشار آسیب پذیر عصر روز گذشته توسط این مرکز و داوطلبین صورت گرفت.

وی افزود: هر بسته معیشتی شامل 10 قلم کالای اساسی به ارزش 400 هزارتومان است که شامل برنج، روغن، گوشت مرغ، رب، پیاز، میوه، شکلات و قند، ماکارونی می‌باشد.

ابوبکری تصریح کرد: برای خانواده‌هایی عضو این مرکز همزمان با توزیع بسته معیشتی، تزویع لباس نو برای اعضای خانواده‌ها توزیع شده است.

وی اضافه کرد: در مجموع بیش از 60 میلیون تومان برای تهیه و توزیع این بسته‌ها از سوی خیرین با همکاری مرکز مهرآفرین مهاباد هزینه شده است.

رییس هیأت عامل این موسسه خیریه مهرآفرین در ادامه اظهار کرد: این مرکز آذرماه امسال افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است و هر ماه 2 بسته مواد غذایی و لباس در بین اعضای این انجمن توزیع شده است.

وی افزود: از ابتدای آذرماه تا اکنون 480 بسته معیشتی در بین اعضای این انجمن توزیع شده است.

امیر خلیلی عضو هیات امنای مرکز مهرآفرین مهاباد نیز در ادامه ضمن تقدیر از کمک‌های خیرین برای تهیه بسته‌های معیشتی و توزیع ان در بین نیازمندان خواستار حمایت بیشتر خیرین و شهروندان از نیازمندان شد.

به گزارش هاژه، مرکز نیکوکاری مهرآفرین واقع در شهرک کارمندان، توسط 6 نفر هیات عامل و 12 عضو همکاری مدیریت می‌شود. این مرکز در آذرماه سال‌جای افتتاح شده و در مدت 4 ماه 480 بسته معیشتی را در بین نیازمندان توزیع کرده است. 


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱۲/۲۹
من اهل سید اباد مستا جرهستم وهمسرم بیکار وقرص اعصاب مصرف میکند از نظر مالی ضعیف وتاکنون هیچ بسته ای دریافت نکردیم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد