تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۴ فروردين ساعت ۱۲:۱۰ بازدید: 880      نظرات: 0      کد مطلب: 16006

واکنش شرکت تدبیر اندیشان مهاباد به انتقاد یک شهروند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، انتقاد یک شهروند مبنی بر عدم جمع‌آوری پسماند در میدان آرد مهاباد، واکنش شرکت تدبیر اندیشان، پیمانکار دفع زباله و پسماند شهر مهاباد را درپی داشت.

متن جوابیه بدین شرح است:

در مورد موضوع زباله میدان آردي و همچنين بافت مركزي شهر، به استحضار میرساند بدلیل بازگشایی بازار و سرازیر شدن شهروندان به منظور خرید و افزایش ضایعات گیاهان کوهی در این مدت حجم زباله یکباره 30 درصد افزایش یافته و ترافیک شهری معظل جدی ان ناحیه می‌باشد که فرایند برداشت زباله را در ساعات خاصی میسر میکند.

همچنین بدلیل اماده باش بارندگی ماشین الات مشغول گونی گذاری در مکانهای حساس بوده اند با وصف این اوصاف تعدادی افراد مبادرت به واژگونی سطل ها نموده و تعداد پنج عدد سطل نیز به سرقت رفته، با این حال بعد از کاهش ترافیک سریعا عملیات برداشت انجام شد.

شرکت تدبیر اندیشان در حال حاضر بزرگترین قرارداد خدمات شهری شمالغرب را داشته و با پرسنلی بالغ بر دویست و چهل نفر و هفده خودروی حمل زباله و شانزده خودروی دیگر شامل چهار فاون، دو عدد جارو مکانیزه، تانکر اب، شش عدد سایپای گشت و بنز بازو غلطان ،تجهیزات شستشو و همچنين اكيپ مجرب پشتيباني، در غالب سه شرکت به مدت چهارسال موجبات رضایت شهروندان رافراهم نموده و همچنان مهاباد عنوان نگین استان را حفظ نموده.

این شرکت در پایان از شهروندان خواسته تا در صورت مشکلات ناشی از عدم دفع پسماند با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایند.

آدرس گاراژ: پايين تر از پمپ بنزين ناظم زاده

شماره ها:

مدير گاراژ كامبيز ورعي:

09145461720

شماره ثابت گاراژ:

04442352484

سامان سالمي مدیریت:

09144820161
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد