تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۶ فروردين ساعت ۲۰:۲۶ بازدید: 1768      نظرات: 0      کد مطلب: 16015

۲۰۵ خودرو در مهاباد به دلیل تخطی از محدودیت تردد شبانه جریمه شدند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ۲۰۵ دستگاه خودرو در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن محدودیت کرونایی تردد شبانه طی یک هفته گذشته مشمول اعمال قانون شده و جریمه شدند.
سرهنگ محمد توحیدی، در گفتگو با هاژه افزود: تردد خودروها در شرایط فعلی در محورهای درون شهری از ساعت ۲۱ تا سه صبح تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و رانندگان متخلف جریمه ۲ میلیون ریالی می‌شوند.
وی ادامه داد: همچنین در این مدت به ۴۵۰ دستگاه خودرو که در ساعت ممنوع تردد کرده‌اند، تذکر داده شده تا برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به منازل خود برگردند.
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: دوربین‌ها در مسیرهای مختلف درون شهری فعال است و تردد خودروها خارج از زمان مجاز ثبت و مشمول جریمه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پلیس نیز با حضور فیزیکی در معابر شهری رانندگانی را که قانون ممنوعیت تردد شبانه را رعایت نکنند به صورت دوبرگی جریمه می‌کند، اضافه کرد: پلیس راهور نیز از ورود خودروهای با پلاک شهرهای نارنجی و قرمز به داخل شهر جلوگیری و در صورت رعایت نکردن رانندگان خاطی را اعمال قانون خواهد کرد.
سرهنگ توحیدی اظهار داشت: بسیاری از رانندگان از ممنوعیت تردد شبانه در شهر بی‌اطلاع هستند و اطلاع‌رسانی در این زمینه نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
وی افزود: این تقاضا و انتظار وجود دارد که شهروندان کماکان با اجرای این طرح همراهی و از سفرهای غیرضروری درون و برون شهری پرهیز کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد