تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت ساعت ۱۷:۴۴ بازدید: 1395      نظرات: 0      کد مطلب: 16083

پتروشیمی مهاباد 200 میلیون تومان به بیمارستان اهدا کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان و نماینده شرکت پتروشیمی مهاباد، 200 میلیون تومان از سوی شرکت پتروشیمی مهاباد جهت خرید تجهزات پزشکی مورد نیاز، به بیمارستان این شهر اهدا شد.

 

بهاء الدین حسینی در این مراسم اظهار کرد: این ملبغ اهدایی برای خرید یک دستگاه پرینتر رنگی رادیولوژی و یک دستگاه UPS ماموگرافی که جز نیازهای ضروری بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان مهاباد بود، هزینه شده است. 

وی افزود: پتروشیمی مهاباد جز سرمایه های اصلی منطقه محسوب شده و انتظار داریم در تامین سایر دستگاه ضروری مورد نیاز، کادر درمان شهرستان و شبکه بهداشت و درمان را یاری دهند.

حسینی تصریح کرد: پتروشیمی این شهرستان قبل از این نیز هزینه تامین بیش از ۲۰۰ هزار عدد ماسک مورد نیاز بیمارستان را تامین کرده بود.

وی اضافه کرد: سعی و تلاش همه مسوولان این شهرستان و دستگاه‌های اجرایی، کنترل این ویروس و جلوگیری از شیوع آن است که به‌صورت شبانه‌روزی و با تمام توان در حال اجراست.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در ادامه نسبت افزایش نگران کننده شمار مبتلایان و بستری‌های کرونایی در این شهرستان هشدار داد و گفت: روز به روز بصورت تصاعدی به شمار مبتلایان و قربانیان ناشی از این ویروس در مهاباد اضافه می‌شود.

وی افزود: بیش از یک سال است که کادر درمان شهرستان مهاباد به منظور تأمین سلامت شهروندان در سخت‌ترین شرایط ارائه خدمات می‌دهند.

حسینی تصریح کرد: شهروندان با رعایت هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی می‌توانند کادر درمان شهرستان را یاری دهند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد