تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت ساعت ۲۲:۴۵ بازدید: 1081      نظرات: 0      کد مطلب: 16085

چالاک نیوز به جمع رسانه‌های کوردستان اضافه شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، پایگاه اجتماعی، فرهنگی با عنوان "چالاک نیوز" به مدیر مسئولی "فواد ناصری " به جمع پایگاههای خبری کوردستان اضافه شد. 
این پایگاه خبری اخبار فرهنگی و اجتماعی را با نگاهی نو به معرض دید علاقمندان به دنیای خبر و رسانه در خواهد آورد. 
سردبیری این پایگاه خبری را داود صالحی‌فر بر عهده دارند.
در بیانیه مدیرمسئول  چالاک نیوز آمده است:
در دنیای امروز اذهان جستجوگر زیادی وجود دارند كه لحظه به لحظه در پی كسب اطلاعات و اخبار تازه و جدید در باره موضوعات متنوع هستند واصولا خبر در مقام پاسخگویی به پرسشهای اذهان جستجوگر است.
در عصر ارتباط خبر به یك محصول ارتباطی تاثیر گذار و هدایت كننده افكار عمومی تبدیل شده و بسیاری از كشورها، احزاب و دستجات از آن در جهت پیشبرد اهداف خود بهره گیری می كنند.
بی شک انعکاس واقعیت های اجتماعی ایجاد و تحرک ، نشاط ، خلاقیت و نوآوری و عناصر موثر در زندگی بشریت از شیوه های رسانه ای و هنری به مراتب در دنیای کنونی اثر گذارتر و نفوذ ناپذیرتر خواهد بود و این امر خطیر امروز به بعهده همه دست اندکاران رسانه است.
جهان امروز جهان ارتباطات و رسانه هاست، رسانه ها به عنوان یکی از نهادهای اجتماعی کارکرد انتقال فرهنگ هاو ارزش های جامعه را برعهده دارند.
عصر کنونی عصر ارتباطات و رسانه هاست که در صدد ایجاد و خلاقیت و آفرینش الگوهای نوینی در زندگی بشر به شمار می رود.
در همین راستا بر آن شدیم تا با راه اندازی پایگاه خبری «چالاک نیوز» به ایفای نقش خود در دنیا امروز پرداخته و از  این عنصر معجره آسا که در حیات بشر نقش بسزائی را ایفا می کند، دور را نزدیک و نزدیک را دور کنیم. 
در حال حاضر براساس آمار منتشر شده در سامانه جامع رسانه‌ها کشور، ۱۱۲ نشریه در استان کردستان مجوز انتشار دارند که از این تعداد یک روزنامه ، ۶۶ نشریه شامل ۱۲ هفته‌نامه، ۶ دوهفته‌نامه، ۱۰ ماهنامه، یک دوماهنامه، ‌‌۲۷ فصلنامه و ۱۱ دو فصلنامه است و مابقی را هم رسانه‌های الکترونیک برخط و غیر بر خط تشکیل داده است.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد