تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت ۱۲:۳۲ بازدید: 883      نظرات: 0      کد مطلب: 16115

اثر فیلمساز مهابادی به جشنواره فیلم کوتاه روسیه راه یافت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: فیلم کوتاه "هدیه" به نویسندگی و کارگردانی فیلمساز جوان مهابادی به جشنواره جهانی روسیه (kinofestival light of the world) راه یافت.
رحیم بایزیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این فیلم اثر هنرمند خوش ذوق "آگری سلطانی" فارغ التحصیل انجمن سینمای جوانان مهاباد است که سابقه تولید ۲ فیلم داستانی کوتاه را در کارنامه کاری خود دارد.
وی افزود: "آگری" همچنین در پانزدهمین هفته فیلم و عکس مهاباد جایزه بهترین کارگردانی داستانی کوتاه را برای فیلم کوتاه "لبه" دریافت کرده بود.
رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد تصریح کرد:  موضوع فیلم "هدیه" روایت یک عروسک است که برای یک نفر بی ارزش و برای دیگری با ارزش است.
بایزیدی اضافه کرد: "جلال مجیدی" به عنوان تصویر بردار و "هژار فتحی،"، "مناره چم چم" و "کویار آژینه" به عنوان بازیگر در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند.
به گزارش هاژه،انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن‌های ۶۰ گانه سینمای جوانان در ایران است که از سال ۱۳۶۶ در این شهرستان راه‌اندازی شد و تاکنون به بیش از سه هزار هنرجو در رشته‌های مختلف فیلم‌سازی، تدوین، عکاسی و غیره آموزش دیده‌اند و هم‌اکنون دارای ۱۰۰ نفر عضو فعال است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد