تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت ۱۲:۳۸ بازدید: 1350      نظرات: 0      کد مطلب: 16116

۳۰۰ زندانی در مهاباد به مرخصی رفتند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس زندان مهاباد گفت: ۳۰۰ زندانی حائز شرایط مرخصی به مناسبت ماه مبارک رمضان و شیوع موج چهارم کرونا به مرخصی اعزام شدند.
 
 
داریوش بخشی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به شرایط مقابله با کرونا در پیک چهارم، همچنین فرارسیدن رمضان و ایام لیالی قدر، زندانیان از مرخصی ۲۰ روزه بهره‌مند و تا پایان ماه مبارک رمضان کنار خانواده خود خواهند بود.
وی افزود: این مرخصی به زندانیان جرایم سبک، محکومان مالی و زندانیان متنبه شده و شرکت کننده در برنامه‌های اصلاحی و تربیتی اعطا شد.
رییس زندان مهاباد اضافه کرد: اعطای مرخصی به این زندانیان، حافظ انسجام خانوادگی این افراد است و عامل بازدارندگی این افراد از آسیب‌های اجتماعی به شمار می رود.
داریوش بخشی در ادامه با اشاره به برگزاری گلریزان مجازی برا آزادی زندانیان دارای واجد شرایط اظهار کرد: جشن گلریزان در روزهای کرونایی از طریق پویش‌های مردمی در فضای مجازی برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد و دیه برپا شده است.
وی افزود: خیران می‌توانند برای مشارکت در آزادی زندانیان نیازمند، کمک‌های خود را از طریق واریز به شماره حساب ۱۳۱۳ بانک ملی، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۹۵۴۲۰ بانک ملی اهدا کنند و فیش واریزی خود را به اداره زندان مهاباد جهت پیگیری تحویل دهند.
رییس زندان مهاباد در پایان از شهروندان خواست در این جشن گلریزان مشارکتی فعال داشته باشند و در ایام ماه مبارک رمضان، گل لبخند را به خانواده زندانیان نیازمند هدیه کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد